کتاب آبی ها تا سرخ در شهرستان خاتم نقد شد

کتاب آبی ها تا سرخ در شهرستان خاتم نقد شدبه گزارش  روابط عمومي فرمانداري خاتم، رئيس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در این جلسه اظهار داشت : این جلسه نقد باهدف  شناسایی استعدادهای ادبی شهرستان وترغیب و تشویق آنان وهمچنین ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه  برگزار شده است.

سید عباس طباطبایی گفت: کتاب "آبی ها تا سرخ " توسط نویسنده توانای خاتم  محمد رضا عسکری نوشته شده است. محمد رضا عسکری  متولد 1350 در روستای هرابرجان شهرستان خاتم  است .

وی در حال حاضر در سازمان مدیریت اکتشافات در استان فارس شهر ادب و فرهنگ شیراز مشغول به کار می باشد .

طباطبایی افزود: نقد کتاب "آبی ها تا سرخ " با حضور نویسنده کتاب و با استقبال نویسندگان شهرستان خاتم  در محل کتابخانه ولی عصر هرات برگزار شد که در این جلسه این کتاب از زوایای مختلف فنی و محتوایی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

محمد رضا عسکری نویسنده کتاب نیز  با ابراز خرسندی از برگزاری نشست نقد و بررسی کتاب «آبی ها تا سرخ» و با تقدیر از اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اظهار کرد:  نشست رضایت‌بخشی بود و منتقدان به نقاط ضعف و قوت این اثر پرداختند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی خاتم  درپایان گفت: جلسات تخصصی  نقد و بررسی کتاب با هدف شناسایی و شکوفایی استعداد های ادبی مردم شهرستان  در کتابخانه های عمومی شهرستان به مرکزیت کتابخانه عمومی ولی عصر برگزار می شود .

 گفتنی است این کتاب در 112 صفحه ، مصور با یاد و خاطره شهدای دهستان ترکان و هرابرجان به نگارش در آمده است .

 در پایان از آثار دیگر نویسندگان شهرستان نیز رونمایی شد .

 لازم به ذکر است این دومین جلسه از نقد کتابهای نویسندگان شهرستان خاتم است