کانون فرهنگی تربیتی خاتم سال آینده به بهره برداری می رسد

کانون فرهنگی تربیتی خاتم سال آینده به بهره برداری می رسد


مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد خبرداد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم ، "غلامرضا مشعلچی" با بیان این مطلب افزود: این کانون با زیربنای 560 مترمربع و ظرفیت 150 نفر ابتدای سال 92 به بهره برداری خواهد رسید.

وی اظهار داشت: برای ساخت این کانون بیش از 4 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات دور دوم سفر ریاست جمهور به استان یزد در نظر گرفته شده که تاکنون 2 میلیارد و 500 میلیون ریال آن هزینه شده است.

مشعلچی بيان كرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد هم اکنون دارای 5 مجتمع فرهنگی تربیتی دائم در شهرستان های یزد، طبس، ابرکوه و مهریز است که هر ساله خدمات متنوعی در حوزه های مشاوره، راهنمایی، آموزش مسایل اعتقادی، فرهنگی، هنری و تربیتی به مددجویان ارائه می دهد.

مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد ساخت مجتمع های فرهنگی تربیتی را از مهمترین خدمات این نهاد در حوزه فرهنگی عنوان کرد و اضافه کرد: عملکرد این مجتمع ها در تحصیل و تهذیب دانش آموزان، دانشجویان و آموزش زنان سرپرست خانوار بسیار مثبت خواهد بود.

شایان ذکر است؛ محمدرضا فلاح زاده، استاندار یزد در بازدید از طرح های عمرانی شهرستان خاتم از روند ساخت کانون دائم فرهنگی تربیتی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خاتم نیز بازدید کرد.