کارگاه علمی پیشگیری از وقوع جرم درشهرستان خاتم شروع بکار کرد

کارگاه علمی پیشگیری از وقوع جرم درشهرستان خاتم شروع بکار کرد 

اولین کارگاه علمی کاربردی پیشگیری از وقوع جرم در شهرستان خاتم  با حضور مسئولان، کارشناسان  در شهرستان خاتم  آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان خاتم "محمد علي شاه حسيني فرماندار  صبح يكشنبه" در كارگاه علمي پيشگيري از وقوع جرم  استفاده از تعاليم الهي واسلامي وانساني براي پيشگيري از مسائل آسيب هاي اجتماعي وجرم ها را امري مهم  و ضروري دانست وتصريح كرد: بايد با استفاده از آموزه هاي ديني و نگاه اسلامي وانساني به دنبال آن باشيم تا كار به دادگستري ومراجع قضايي نكشد.

حجت الاسلام دهقان دهنوي رئيس دادگستري  شهرستان خاتم نيز دراين جلسه با اشاره به عوامل متعدد وقوع جرم خاطر نشان نمود:پيشگيري از وقوع جرم مختص به دستگاه قضائي نيست بلكه اين همت و همكاري همه جانبه همه دستگاهها  بخصوص همكاري خود مردم را مي طلبد تا با نهاديه كردن موضوع امر به معروف ونهي از منكر سهم  مهمي درپيشگيري از جرم وناهنجاريهاي اجتماعي داشته باشند.

رفاهي معاون مدير كل دادگستري استان يزد درامور پيشگيري از وقوع جرم نيز ضمن سخناني گفت: بايد جنبه پيشگيري از جرائم از حالت فرعي خارج شود وجنبه اصلي به خود بگيرد و براين اساس اقداماتي انجام شده و برنامه ريزي لازم صورت گرفته است .

گفتني است اين گارگاه به مدت 7ساعت درسالن اجتماعات فرمانداري برگزار شد.