پیام فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت ایام ا... دهه فجر

پیام فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت ایام ا... دهه فجر 

این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود که در آن مردم، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند. با پای گذاردن در دایره معنویت و ایثار و شهادت بود که فرزانگان خاک، از این سرزمین پاک، به سوی افلاک، پر گشودند و تا نهایت تاریخ جاودانه شدند.

پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بدون شک معجزه ای الهی بود که به دست معجزه گر مردی از سلاله پاک رسول خدا (ص)  به انجام رسید و چشم امید مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت.

امروز که در آستانه سی و سومین سالگرد پیروزی ارزشمند انقلاب و برقراری نظام شکوهمند جمهوری اسلامی هستیم جای امام راحل و بسیاری از شهدا خالی است اما پرچم مقدس این نظام در دست مردی فرزانه از سلاله پاک رسول الله و ائمه اطهار است و مقام معظم رهبری با درایت و اقتدار و با الهام از مقتدای خود، خمینی بزرگ، قدرتمندانه این انقلاب و نظام مقدس را حفظ کرده و با همان روحیه مثال زدنی استکبارستیزی خود مقابل تمامی قدرت های جهانی که تاب دیدن موفقیت، پیشرفت و خودکفایی این ملت را ندارند ایستاده است.

اینجانب فرارسیدن سی و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که همزمان با ایام باسعادت موالید حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) می باشد را  به تمام ملت ایران، خانواده معزز شهدا و مردم شریف شهرستان خاتم تبریک و تهنیت عرض نمود، آرزوی توفیقات روزافزون مقام معظم رهبری که ستون اصلی این نظام مقدس است را از درگاه احدیت مسالت می نمایم.