شناسه : 338662

پیام فرماندار شهرستان خاتم بمناسبت شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی ، 72تن از ياران و روز قوه قضائیه


هفته قوه قضائیه فرصتی است مغتنم برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در قوه قضایی کشور اسلامیمان و بویژه تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره بزرگ معمار دستگاه قضایی ، مجاهد نستوه و مجتهد متفکر ، شهید مظلوم دکتر بهشتی و شهیدان والامقام این عرصه. خادمان مردم و نظام اسلامی در قوه قضائیه باید بر خود ببالند که گام در عرصه ای نهاده و می نهند که صبغه ای الهی دارد و مسیر و حاصل تلاش شهیدان گلگون کفنی چون بهشتی مظلوم است. اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و یاران باوفایش و هفته قوه قضائیه را که با ایام الله شعبان توأمان شده است به مجموعه متعهد و خدوم در قوه قضائیه و دست اندرکاران امر قضا   در شهرستان خاتم، تبریک عرض نموده و موفقیت و تأییدات الهی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای این عزیزان آرزومندم. محمد علی شاه حسینی -   فرماندار خاتم  

هفته قوه قضائیه فرصتی است مغتنم برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در قوه قضایی کشور اسلامیمان و بویژه تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره بزرگ معمار دستگاه قضایی ، مجاهد نستوه و مجتهد متفکر ، شهید مظلوم دکتر بهشتی و شهیدان والامقام این عرصه.

خادمان مردم و نظام اسلامی در قوه قضائیه باید بر خود ببالند که گام در عرصه ای نهاده و می نهند که صبغه ای الهی دارد و مسیر و حاصل تلاش شهیدان گلگون کفنی چون بهشتی مظلوم است.

اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و یاران باوفایش و هفته قوه قضائیه را که با ایام الله شعبان توأمان شده است به مجموعه متعهد و خدوم در قوه قضائیه و دست اندرکاران امر قضا  در شهرستان خاتم، تبریک عرض نموده و موفقیت و تأییدات الهی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای این عزیزان آرزومندم.

محمد علی شاه حسینی -  فرماندار خاتم

 

آدرس کوتاه :