شناسه : 338052

پیام فرماندار خاتم به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روززن


سالروز میلاد خجسته حضرت فاطمه ( س) پاسداشت مقام زن و روز مادر هنگامه نزول رحمت خداوندی به واسطه آفرینش بزرگ بانویی است که در عصر معرفی ارزش های دین مبین اسلام و پیکار با آیین های پوسیده و خرافی جاهلیت ، خاتم کوثر شد.   و این روز مبارک فرصت مغتنمی ، برای تکریم مقام زن و نقش والای او در جامعه و خانواده است. زنان باید بر خود ببالند که خجسته زادروز دردانه رسول (ص) ، همسر ولی خدا (ع) و کوثر ولایت ، به نام روز زن نامیده شده و مادران افتخار کنند که به یمن وجود   مادر گیتی و ام الائمه (س) ، به مادران اعتباری مضاعف بخشیده شد.   بی شک الگو گیری و سرمشق گرفتن از نماد و مظهر والاترین و کامل ترین مکارم اخلاقی و اسوه بلندترین کمالات انسانی، نشان افتخاری است برای همگان و تمسک به ریسمان مهر خدا، محبت فاطمه زهرا (س) تنها راه نجات از گرداب ظلمانی دنیا است.   اینجانب میلاد فرخنده دخت نبی مکرم اسلام (ص) و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را به همه زنان و مردانی که دل به عشق ام الائمه سپرده اند، تبریک و شادباش عرض نموده و از درگاه خداوند رحمان، توفیق رهروی و پیروی کامل از منش و بینش متعالی آن بانوی مکرمه و معصومین (علیهم السلام) را برای تمامی هموطنان شریف مسئلت می نمایم .                                                                                                                                                       محمد علی شاه حسینی فرماندار شهرستان خاتم

سالروز میلاد خجسته حضرت فاطمه ( س) پاسداشت مقام زن و روز مادر هنگامه نزول رحمت خداوندی به واسطه آفرینش بزرگ بانویی است که در عصر معرفی ارزش های دین مبین اسلام و پیکار با آیین های پوسیده و خرافی جاهلیت ، خاتم کوثر شد.

 و این روز مبارک فرصت مغتنمی ، برای تکریم مقام زن و نقش والای او در جامعه و خانواده است.

زنان باید بر خود ببالند که خجسته زادروز دردانه رسول (ص) ، همسر ولی خدا (ع) و کوثر ولایت ، به نام روز زن نامیده شده و مادران افتخار کنند که به یمن وجود  مادر گیتی و ام الائمه (س) ، به مادران اعتباری مضاعف بخشیده شد.

 

بی شک الگو گیری و سرمشق گرفتن از نماد و مظهر والاترین و کامل ترین مکارم اخلاقی و اسوه بلندترین کمالات انسانی، نشان افتخاری است برای همگان و تمسک به ریسمان مهر خدا، محبت فاطمه زهرا (س) تنها راه نجات از گرداب ظلمانی دنیا است.

 

اینجانب میلاد فرخنده دخت نبی مکرم اسلام (ص) و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را به همه زنان و مردانی که دل به عشق ام الائمه سپرده اند، تبریک و شادباش عرض نموده و از درگاه خداوند رحمان، توفیق رهروی و پیروی کامل از منش و بینش متعالی آن بانوی مکرمه و معصومین (علیهم السلام) را برای تمامی هموطنان شریف مسئلت می نمایم.

                                                                                                                                                      محمد علی شاه حسینی فرماندار شهرستان خاتم

آدرس کوتاه :