پیام فرماندار خاتم بمناسبت ولادت حضرت امام حسین (ع) وروز پاسدار

پیام فرماندار خاتم بمناسبت ولادت حضرت امام حسین (ع) وروز پاسدارماه شعبان، ماه رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از راه آمد تا نويدبخش ولادت بسياري از ستارگان آسمان امامت و ولايت به ويژه ولادت ولي مطلق الهي حضرت بقيه الله (عج) باشد.

در ماه شعبان المعظم طليعه نام پاسدار به درستی درروز ولادت باسعادت حضرت امام حسین (ع ) وروز جانباز در ميلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) ، بزرگ‌پاسداران قرآن کريم و اسلام قرارگرفته است.

 
 پاسداران ، جانبازان ، آزادگان و همه ايثارگران ، از مفاخر و ارزش هاي والاي ملت بزرگ ايران محسوب مي گردند و راه حفظ اين شأن و جايگاه با همراهي و همدلي با مردم عزيز و صبور ايران اسلامي و بهره مندي از تجارب سازنده و شجاعت و ايمان ايثارگران و تحقق جامعه اي عدالت محور و رو به تعالي و متعهد به ارزش هاي والاي اسلامي محقق خواهد شد .

لذا اینجانب  ضمن تجليل از همه سلحشوري و فداكاري هاي پاسداران عزيز ، جانبازان گرانقدر و اداي احترام به مقام شامخ شهداي والامقام فرارسيدن خجسته میلاد حضرت سیّد الشهداء ، سیّد السّاجدین و ابوالفضل(علیهم السلام) را به ساحت مقدس امام‏زمان(عجّل اللّه تعالی فرجه الشّریف) وجامعهٴبشری و شما مردم ولایتمدار شهرستان خاتم تبریک وتهنیت عرض می‏نمایم.و از خداوند منان عزت و سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي را تحت رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبري مسئلت می نمایم .

                                                                                                                                                       محمد علی شاه حسینی

                                                                                                                                                                             فرماندار شهرستان خاتم