پیام جامعه فرهنگيان خاتم براي شرکت درراهپيمائي يوم الله 22بهمن

پیام جامعه فرهنگيان خاتم براي شرکت درراهپيمائي يوم الله 22بهمن


بمناسبت راهپیمائی یوم الله 22بهمن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم در این پیام  آمده است: انقلاب شكوهمند ایران موج بیداری اسلامی را در اقصی نقاط عالم به وجود آورده و امروز شاهد خیزش بخش عظیمی از جهان اسلام علیه دیكتاتورها هستیم. 

 در سی و چهارمین سالروز طلوع صبح درخشان جمهوری اسلامی ایران به روح بلند و ملكوتی امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی درودمی فرستیم و ضمن تجدید میثاق با آرمان های آن عزیز سفر كرده، اطاعت از ولی فقیه و رهبر معظم انقلاب اسلامی را بار دیگر در راهپیمایی 22 بهمن ثابت می كنیم.

مافرهنگيان ودانش آموزان  به پیروی از شهدای گرانقدر فرهنگی و  دانش آموز شهید انقلاب و دفاع مقدس با تاسی از رهنمودهای مدبرانه ی رهبر و مقتدای والامقام خود حضرت امام خامنه ای (مد ظله)  و همگام با ملت غیور و فهیم ایران در راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه شاداب و با طراوت شرکت خواهيم نمود و بار دیگر به استکبار جهانی و سر سپردگان داخلیشان اعلام می کنيم به عنوان پاسدار عرصه ی فرهنگ ، اخلاق و اعتقاددر حراست وصیانت از انقلاب اسلامی تا پای جان ایستاده و دشمنان این انقلاب را به لطف حضرت باریتعالی به خاک سیاه خواهيم نشاند. زیرا (( ان تنصرو الله ینصر کم و یثبت اقدامکم )) و عده الهی به مومنین و مجاهدین فی سبیل الله است.

 22بهمن روز استقلال و آزادی ملت ایران اسلامی و احیای اسلام در قرن حاضر است كه با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی این روز تاریخ ساز بار دیگر عزت، عظمت و اقتدار ملت رشید ایران را به دنیا نشان خواهیم داد