شناسه : 158749032

پیام تشکرو قدردانی معاون سیاسی،امنیتی فرمانداراز مردم شهرستان خاتم


میربهبودی معاون سیاسی امنیتی فرماندار در راستای اجرای طرح فاصله گذارسی اجتماعی وعدم مراجعه به پارک ها و مراکز تفرجگاهی در روز طبیعت پیام تشکر و قدر دانی خود را صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم:متن پیام به شرح ذیل میباشد:

مردم فهیم شهرستان خاتم ازاینکه امروز پیرو جلسات و تصمیمات ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و اطلاعیه های صادر شده در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای حفظ سلامتی خود وخانواده تان علی رغم میل باطنی در خانه ماندید و سیزده ای متفاوت تراز هرسال را باعدم مراجعه و تجمع در مناطق گردشگری و تفرجگاه های شهرستان تجربه نمودید،اینجانب به سهم خود ازاین همکاری و همراهی بی نظیر شما صمیمانه کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم.
جا داردهمچنین از تلاش و زحمات مبارزان خط مقدم این بیماری پزشکان،پرستاران،کادردرمانی وبهداشتی وکلیه دست اندر کاران در اجرای این طرح بخشداران،شهرداران،بویژه عوامل انتظامی، پلیس راهور،بسیج،هلال احمر، دهیاران،شوراهای اسلامی روستاها و نیروهای خود جوش مردمی که به صورت شبانه روزی برای حفظ جان مردم از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و حضور پررنگ وتاثیرگذاری درمبادی ورودی وخروجی های سطح شهرستان دارند تقدیروتشکرنمایم.
به امید اینکه به لطف خداوندمتعال وبا رعایت مسائل بهداشتی و در خانه ماندن بزودی شاهدعبور سریع تر از این بحران و ریشه کن شدن این ویروس خطرناک باشیم.
جواد میربهبودی،معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری خاتم
آدرس کوتاه :