شناسه : 25512234

پیام تسلیت زاده رحمانی، فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت در گذشت بی بی فاطمه خاتمی


بسم الله الر حمن الرحیم                    گر سنگ همه لعل بدخشان بودی                                 پس قیمت لعل و سنگ یکسان بودی   خبر درگذشت حاجیه خانم بی بی فاطمه خاتمی از آن جهت مهم است که نه تنها ایشان به بیت ارجمند مرحوم حضرت آیت الله خاتمی (ره)، یار دیرینه امام و رهبری و مفسر قرآن وابسته هستند، بلکه این بانوی فرزانه و به تعبیر مقام معظم رهبری این ام الشهید، خود یک قرآن پژوه و معلم اخلاق بودند. اینجانب مصیبت فقدان این سیده جلیل القدر را به مردم شریف اردکان و استان یزد و بخصوص به بیوت معظم خاتمی و صدوقی تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای بازماندگان شریف این خاندان، بخصوص حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی و حجت الاسلام والمسلمین محمد صدوقی، تداوم ایام عزت و سلامت را مسألت می نمایم. مردم شهرستان خاتم زحمات مرحوم حضرت آیت الله خاتمی (ره)، نماینده اسبق ولی فقیه در استان و امام جمعه فقید یزد را هرگز فراموش ننموده و خود را در غم این بیت مکرم، شریک می دانند.     محمد زاده رحمانی فرماندار شهرستان خاتم  

بسم الله الرحمن الرحیم
 
                 گر سنگ همه لعل بدخشان بودی                                پس قیمت لعل و سنگ یکسان بودی
 
خبر درگذشت حاجیه خانم بی بی فاطمه خاتمی از آن جهت مهم است که نه تنها ایشان به بیت ارجمند مرحوم حضرت آیت الله خاتمی (ره)، یار دیرینه امام و رهبری و مفسر قرآن وابسته هستند، بلکه این بانوی فرزانه و به تعبیر مقام معظم رهبری این ام الشهید، خود یک قرآن پژوه و معلم اخلاق بودند.
اینجانب مصیبت فقدان این سیده جلیل القدر را به مردم شریف اردکان و استان یزد و بخصوص به بیوت معظم خاتمی و صدوقی تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای بازماندگان شریف این خاندان، بخصوص حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی و حجت الاسلام والمسلمین محمد صدوقی، تداوم ایام عزت و سلامت را مسألت می نمایم.
مردم شهرستان خاتم زحمات مرحوم حضرت آیت الله خاتمی (ره)، نماینده اسبق ولی فقیه در استان و امام جمعه فقید یزد را هرگز فراموش ننموده و خود را در غم این بیت مکرم، شریک می دانند.
 
 
محمد زاده رحمانی
فرماندار شهرستان خاتم
 


آدرس کوتاه :