انا لله و ان الیه راجعون

ضایعه ی مولمه  ارتحال ملکوتی خلق صالح و یادگار عزیز سومین شهید محراب ،نماینده مکرم ولی معظم فقیه در استان و امام جمعه ی محبوب یزد موجب تألم وتأثر خاطر گردید.

ایشان عالمی مهذب و مخلق و خدمتگزاری صدیق و کوشا در خدمت نظام و انقلاب ، ارزشها و آرمانهای والای امام خمینی(ره) و مقام عظمای ولایت بودند. حلم و صبر،تواضع و سخاوت، شرح صدر و رأفت از سجایای اخلاقی بارز آن فقید سعید بود. توصیه وسفارش ایشان به متابعت محض از مقام معظم رهبری، وحدت کلمه و پرهیز از تفرقه و اختلاف، تکریم خانواده های معظم شهداء ،خدمت خالصانه و صادقانه به ولی نعمتمان انقلاب یعنی مردم در محافل خصوصی و عمومی مسئولین استان ، کاشف از شدت اهتمام و توجه او به حفظ نظام و صیانت از جایگاه رفیع ولایت بود. بی شک با فقدان شخصیت وارسته و ممتاز چون او ، ثلمه جبران ناپذیری وارد آمد. امید است خداوند متعال با فضل و احسان بی منتهایش آنرا جبران نماید.بحق محمد واله

اینجانب این مصیبت بزرگ را به محضر مبارک حضرت بقیة الله الاعظم(ارواحنا له الفدا) ،مراجع عظام تقلیدخاصه حضرت آیة الله العظمی امام خامنه ای(مد ظله العالی)،علمای اعلام و جامعه روحانیت استان، مردم مومن و موحد دارالعباده و دارالعلم استان یزد،مخصوصاً مردم صمیمی و ولایتمدار شهرستان خاتم تسلیت و تعزیت عرض نموده ،بقای عمر مبارک و با سعادت ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای(مدظله العالی) را در ضلّ توجهات و ادعیه مولانا صاحب الزمان(عج)، از خداوند متعال مسئلت مینمایم. در پایان از عموم مردم شهید پرور و ولائی شهرمان استدعا دارم به پاس تجلیل و تکریم از مقام شامخ شهید محراب آیة الله صدوقی و فرزند برومند ایشان حضرت حجة الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد علی صدوقی امام جمعه فقید یزد در مجلسی که متعاقباً اعلام خواهد شد شرکت نموده و موجبات شادی و خشنودی ارواح آنان را فراهم نمایند.

 

و من الله التوفیق 12/4/1390 مصطفی فاطمی بصیر امام جمعه خاتم(هرات)