پیام تبریک فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت روزارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت روزارتباطات و روابط عمومیپیام تبریک فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت روزارتباطات و روابط عمومی به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خاتم فرماندار این شهرستان  روز روابط عمومی و ارتباطات را به تمامی تلاشگران این عرصه تبریک گفتند .

دراین پیام تبریک آمده است ؛ امروزه‌ ارتباطات‌ نقش‌ بسيار مهمي‌ در پيشبرد اهداف‌ يك‌ سازمان‌ ايفاء مي‌ كند و بهبودكيفي‌ و كمي‌ فعاليتهاي‌ سازمان‌ و افزايش‌ بهره‌ وري‌ از امكانات‌ و نيروي‌ انساني‌ در سايه‌انعكاس‌ هر چه‌ بهتر فعاليتها و مصوبات‌ سازمان‌ به‌ جامعه‌ و بهره‌ گيري‌ از امكانات‌ و قابليتهاي‌ اجتماع‌ و مشاركت‌ عمومي‌ افراد آن‌ مي‌ باشد.

بي ترديد در دنياي امروز كه از آن به عنوان عصر ارتباطات ياد مي شود ، تعامل و ارتباط دوسويه با مخاطبان ،از اصول اساسي در هر سازمان است و به عنوان يكي از عوامل مهم و تأثيرگذار در حيات اجتماعي آنها به شمار مي رود. فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت، روز  ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران ساعی و پرتلاش این عرصه به خصوص مدیران و کارکنان محترم روابط عمومی نهادها و ادارات شهرستان تبریک عرض نموده و اميد آنكه با استعانت از درگاه حضرت باريتعالي ،بانگاه مخاطب محوري و پاسخگويي،از طريق به كارگيري روش هاي ارتباطي مؤثر، در راستاي انجام امور محوله  توفيق روزافزون حاصل گردد ان شاالله .