شناسه : 153585517

پیام تبریک فرماندار شهرستان خاتم بمناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)


فاضلی فرماندار خاتم در پیامی، میلاد منجی عالم بشریت، حضرت مهدی (عج) و هفته سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) را تبریک گفت:


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

 مقام معظم رهبری : 《 وزارت اطلاعات مظلوم است ، اما در اوج مظلومیت اقتدار دارد》

 امنیت به عنوان یکی از ارکان اساسی زندگی فردی و اجتماعی در اعصار مختلف مورد توجه اندیشمندان بوده است. بطور کلی سطح احساس امنیت جامعه با میزان پیشرفت و شکوفایی آن دارای رابطه مستقیم و تنگاتنگ بوده و به هر نسبت که میزان احساس امنیت افزایش یابد زمینه رشد و خلاقیت نیز افزایش می یابد. در شرایط فعلی نیز صیانت از منافع ملی و ارزش های نظام اسلامی ، حفظ انسجام ، مبارزه با تروریسم و تامین امنیت ملت شریف ایران اسلامی مهمترین خدمت سربازان گمنام امام زمان (عج ا... تعالی فرجه الشریف) است.

 نام گذاری روز میلاد آن حضرت به عنوان روز سربازان گمنام امام زمان در حقیقت بیانگر نقش و جایگاه کلیدی و راهبردی وزارت اطلاعات در صیانت از ارزش های اسلامی و منافع ملی در برابر هجمه بیگانگان و دشمنان اسلام و نظام است. مسلماً نام گذاری چنین روزی به این نام کمترین «دست مریزاد» و «خسته نباشید» ما به این افراد است ، افرادی که به دلیل مسائل امنیتی و اطلاعاتی گمنام زندگی می کنند و مردم آنها را نمی شناسند ، اما مردم ما یک چیز را به خوبی می دانند و آن عظمت و بزرگی این سربازان است. سربازانی که یقیناً «بودن» مان در گرو فعالیت آنها و «امنیت» مان در ازای به خطر افتادن «امنیت» آنها است.

 اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن هفته سربازان گمنام امام زمان (عج ا... تعالی فرجه الشریف) از مجاهدت های صادقانه و خالصانه این عزیزان در سنگر تامین امنیت و آرامش جامعه تقدیر و تشکر می نمایم و آرزو دارم در این مسیر مقدس ، توفیق رفیقشان گردد.

                                                                            فرجام فاضلی 
                                                                       فرماندارشهرستان خاتم
آدرس کوتاه :