شناسه : 150021163

پیام تبریک فرماندار خاتم؛


فرجام فاضلی با صدور پیامی، آغاز دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به تمامی مردم فهیم شهرستان خاتم تبریک گفت.

متن پیام تبریک به شرح ذیل می باشد:

                                                                               بسمه تعالی

بهمن سال ۵۷ روز ورود تاريخي امام راحل به كشور بعد از ۱۵سال دوري و تبعيد يك روز تاريخي در كشور ما محسوب مي شود و اين بازگشت مقدمه اي براي حركت بي سابقه مردم و به ثمر رسيدن انقلاب اسلامي بود كه در قرون اخير بي سابقه بوده است .

پيروزي انقلاب اسلامي از بزرگترين افتخارات ملت مسلمان ايران است، انقلاب اسلامي ايران ،تجلي شكوهمند حماسه اي است كه در 22 بهمن ، روز پيروزي حق بر باطل و روز رهايي ملت بزرگ ايران، اسلام تولدي دوباره يافت و انديشه معنوي و پاكي كه از طريق انقلاب در قلب تاريخ رسوخ كرد

انقلاب اسلامی ایران، تقلیدی از انقلاب های شرق و غرب نبود؛ باران رحمت خداوند برای ایجاد تحول حقیقی در نظام اجتماعی و سیاسی ایران و بازگشت به دامان اسلام راستین بود.


اينك در طليعه چهلمین  سال عزت، آزادي، توسعه و پيشرفت ،ضمن گراميداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب، فرارسیدن ايام مبارك دهه فجر را به همه فجر آفرينان  و مردم هميشه در صحنه شهرستان خاتم  تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را  از درگاه خداوند مسئلت می نمایم.

فرجام فاضلی  فرماندار شهرستان خاتم
آدرس کوتاه :