پیام تبریک فرجام فاضلی به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

پیام تبریک فرجام فاضلی به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛ متن پیام به شرح ذیل میباشد

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم ، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند.

    « مقام معظم رهبری»

جایگاه و نقش نیروی انتظامی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برکسی پوشیده نیست . نیروی انتظامی به عنوان مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران با استفاده از ظرفیت بالای سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیار، نقش بارزی در برقراری نظم ،آرامش و امنیت در شهرها ، روستاها و مرزهای کشور ایفا می نماید.
حافظان نظم و امنیت با هماهنگی ، همدلی ، هم افزایی و همراهی در چارچوب سیاست های تبیین شده از سوی شورای تأمین شهرستان موفق شده است ضمن افزایش رضایت عمومی، سبب کاهش جرائم گردد.
بی تردید امنیت و آرامش امروز  شهرستان خاتم ، مدیون فداکاری ها و فعالیت های شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که در سایه تلاش و مجاهدت آنان ، فضایی امن و مناسب برای رشد و توسعه شهرستان مهیا شده است.
اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، مراتب تشکر و قدردانی خود را از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه  فرماندهی و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی  ابراز می‌نمایم. امیدوارم در سایه رهنمودهای « فرماندهی معظم کل قوا» در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی ، پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری نظم و امنیت درجامعه موفق و موید باشید .

فرجام فاضلی/فرماندارشهرستان خاتم