شناسه : 349862

پيام نوروزي فرماندار خاتم


باسمه تعالي يا مقلب القلوب والابصار يامدبر اليل والنهار يا محول الحول والاحوال حول حالنا الي احسن الحال آغاز سال جديد موسم تجديد عهد ما با بهار و بهار آفرين است   و پيوند دوباره با آرمانها و آرزوهايمان . بهار فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول ، آغاز راهي جديد براي رسيدن به آرزوهاي كهن . آغاز سال نو ، بهار طبيعت و عيد خجسته نوروز را به كليه هم ميهنان بويژه به مردم مسلمان و هميشه در صحنه شهرستان خاتم شادباش عرض نموده و درودهاي صميمي خود را تقديم آن عزيزان مي نمايم . سالي كه گذشت سالي پر خير و بركت براي ايران سرافراز و اسلامي ، استان دارالعباده و دار العلم يزد و شهرستان زيباي خاتم مهد خوشه هاي طلايي و سبز و قرمز گندم و انگور و پسته بود . در سالي كه گذشت و به تدبير مقام معظم رهبري (دام ظله العالي) سال همت مضاعف و كار مضاعف نام گرفت بحمدالله و با رهبري داهيانه حضرتشان و تلاش رييس جمهور مكتبي و مردمي و ديگر خدمتگذاران ملت در گوشه و كنار مملكت شاهد موفقيتهاي بزرگي در عرصه هاي مختلف بوديم . پيشرفتهاي شايان در عرصه سياست خارجي كه به صدور انقلاب سرعتي بي بديل بخشيد و بيداري اسلامي در جهان اسلام را باعث شد كه اميدواريم به ظهور گل نرگس مهدي موعود (عج) منجر شود ، رشد بي سابقه علمي و اقتصادي ، اجراي شجاعانه و بسيار موفق قانون هدفمندسازي يارانه ها و .... در سطح جهاني و كشوري تاثير بسزايي گذاشت و نشان از ثبات روزافزون اين نظام مقدس در مقابل بي ثباتي و شكست پي در پي و اضمحلال و عقب نشيني رژيمهاي وابسته و مزدور عربي دارد. در سطح شهرستان زيباي خاتم نيز تلاش مجموعه عوامل خدوم اهالي شريف ، نجيب و دوست داشتني هرات و مروست و روستاهاي متعدد و پراكنده شهرستان اگر چه در مقابل لياقت مردمانش ناچيز مي نمايد ولي خالصانه و بي ريا ادامه دارد از اين قبيل مي توان به پيشرفت97 درصدي مصوبات سفر رهبري معظم ، پيشرفت 87 درصدي مصوبات سفر اول رياست محترم جمهور و پيشرفت حدود 60 درصدي مصوبات سفر دوم از جمله آغاز عمليات گاز رساني -كه از آرزوهاي ديرينه و بحق مردم بود- كلنگ زني مجتمع پتروشيمي ، كلنگ زني دو مجتمع بزرگ فرهنگي و هنري در شهرهاي هرات و مروست ، بهره برداري از بسياري ديگر پروژه هاي ريز و درشت –كه از حوصله اين مقال خارج است- و ... مصوبات و اقدامات بسيار خوبي كه در سفر سوم رياست محترم جمهوري به استان يزد داشتيم از جمله احداث بيمارستان 34 تختخوابه خاتم و مطالعه احداث راه آهن سيرجان-هرات –سعادت شهر و مطالعه بزرگراه خاتم-يزد و ... كه انشاءا... اين پروژه ها آغاز تحولي بزرگ در شهرستان محروم خاتم خواهد بود .بسيار بيشتر از پيش. انشاءا... نوروز سال 90 آغازي باشد براي ايجاد انگيزه و تلاش براي ساختن امروز و فردايمان و به حول و قوه الهي سالي را شروع كنيم كه در جهت رضاي خداوند قدمهاي بلندي برداشته و به رشد وتعالي دست يابيم . در پايان خداوند سبحان را شاكريم كه به ما عنايت فرمود تا يكسال پر كار را سپري كنيم و گامهايي در جهت توسعه اين منطقه برداريم . اينجانب در آستانه شكفتن شكوفه هاي بهاري ضمن قدرداني از كليه عزيزاني كه در سال گذشته ما را ياري نمودند و براي كليه مردم عزيز و سختكوش شهرستان از درگاه حق تعالي موفقيت و سلامتي را مسئلت نموده و اميدوارم در سايه رهبري مقام عظمي ولايت حضرت آيت ا... خامنه اي ( مدظله العالي ) و پيروي از فرامين معظم له موفق و مويد باشيم .                                                                            سيد ناصر امامي ميبدي –فرماندار خاتم

باسمه تعالي

يا مقلب القلوب والابصار يامدبر اليل والنهار يا محول الحول والاحوال حول حالنا الي احسن الحال

آغاز سال جديد موسم تجديد عهد ما با بهار و بهار آفرين است  و پيوند دوباره با آرمانها و آرزوهايمان .

بهار فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول ، آغاز راهي جديد براي رسيدن به آرزوهاي كهن .

آغاز سال نو ، بهار طبيعت و عيد خجسته نوروز را به كليه هم ميهنان بويژه به مردم مسلمان و هميشه در صحنه شهرستان خاتم شادباش عرض نموده و درودهاي صميمي خود را تقديم آن عزيزان مي نمايم .

سالي كه گذشت سالي پر خير و بركت براي ايران سرافراز و اسلامي ، استان دارالعباده و دار العلم يزد و شهرستان زيباي خاتم مهد خوشه هاي طلايي و سبز و قرمز گندم و انگور و پسته بود . در سالي كه گذشت و به تدبير مقام معظم رهبري (دام ظله العالي) سال همت مضاعف و كار مضاعف نام گرفت بحمدالله و با رهبري داهيانه حضرتشان و تلاش رييس جمهور مكتبي و مردمي و ديگر خدمتگذاران ملت در گوشه و كنار مملكت شاهد موفقيتهاي بزرگي در عرصه هاي مختلف بوديم . پيشرفتهاي شايان در عرصه سياست خارجي كه به صدور انقلاب سرعتي بي بديل بخشيد و بيداري اسلامي در جهان اسلام را باعث شد كه اميدواريم به ظهور گل نرگس مهدي موعود (عج) منجر شود ، رشد بي سابقه علمي و اقتصادي ، اجراي شجاعانه و بسيار موفق قانون هدفمندسازي يارانه ها و .... در سطح جهاني و كشوري تاثير بسزايي گذاشت و نشان از ثبات روزافزون اين نظام مقدس در مقابل بي ثباتي و شكست پي در پي و اضمحلال و عقب نشيني رژيمهاي وابسته و مزدور عربي دارد. در سطح شهرستان زيباي خاتم نيز تلاش مجموعه عوامل خدوم اهالي شريف ، نجيب و دوست داشتني هرات و مروست و روستاهاي متعدد و پراكنده شهرستان اگر چه در مقابل لياقت مردمانش ناچيز مي نمايد ولي خالصانه و بي ريا ادامه دارد از اين قبيل مي توان به پيشرفت97 درصدي مصوبات سفر رهبري معظم ، پيشرفت 87 درصدي مصوبات سفر اول رياست محترم جمهور و پيشرفت حدود 60 درصدي مصوبات سفر دوم از جمله آغاز عمليات گاز رساني -كه از آرزوهاي ديرينه و بحق مردم بود- كلنگ زني مجتمع پتروشيمي ، كلنگ زني دو مجتمع بزرگ فرهنگي و هنري در شهرهاي هرات و مروست ، بهره برداري از بسياري ديگر پروژه هاي ريز و درشت –كه از حوصله اين مقال خارج است- و ... مصوبات و اقدامات بسيار خوبي كه در سفر سوم رياست محترم جمهوري به استان يزد داشتيم از جمله احداث بيمارستان 34 تختخوابه خاتم و مطالعه احداث راه آهن سيرجان-هرات –سعادت شهر و مطالعه بزرگراه خاتم-يزد و ... كه انشاءا... اين پروژه ها آغاز تحولي بزرگ در شهرستان محروم خاتم خواهد بود .بسيار بيشتر از پيش.

انشاءا... نوروز سال 90 آغازي باشد براي ايجاد انگيزه و تلاش براي ساختن امروز و فردايمان و به حول و قوه الهي سالي را شروع كنيم كه در جهت رضاي خداوند قدمهاي بلندي برداشته و به رشد وتعالي دست يابيم .

در پايان خداوند سبحان را شاكريم كه به ما عنايت فرمود تا يكسال پر كار را سپري كنيم و گامهايي در جهت توسعه اين منطقه برداريم .

اينجانب در آستانه شكفتن شكوفه هاي بهاري ضمن قدرداني از كليه عزيزاني كه در سال گذشته ما را ياري نمودند و براي كليه مردم عزيز و سختكوش شهرستان از درگاه حق تعالي موفقيت و سلامتي را مسئلت نموده و اميدوارم در سايه رهبري مقام عظمي ولايت حضرت آيت ا... خامنه اي ( مدظله العالي ) و پيروي از فرامين معظم له موفق و مويد باشيم .

 

                                                                         سيد ناصر امامي ميبدي –فرماندار خاتم

آدرس کوتاه :