شناسه : 337292

پيام فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت ولادت حضرت زينب كبري (س) و روز پرستار


پرستاران،سرچشمه جوشان مهر و عطوفت اند كه كلام مهر آفرينشان گرماي درد را به خنكاي عشق و مهرباني تبديل مي كند‍، همانان كه رنج توان فرساي بيماران را با تبسم خويش مي كاهند.

و چه زيبا منزلتي، آنگاه كه آسمان، ولادت صبورترين بانوي عشق را به جشن مي نشيند و از نمونه ترين اسطوره صبر و كرامت ياد مي شود نام تو را بر زبان مي شكفد .

 "پرستار" چه واژه عميقي مي شود آنگاه كه در كنار نام زينب(س) مي نشيند "بانوي آينه هاي رنج مادر، پرستار فرق پدر، التيام جگر پاره برادرش حسن(ع) و شاهد رنج عزيزش حسين(ع) " پرستار يعني تمامت صبر انساني، كه با ذره ذره درد بيماران مي سوزد و به درمان و التيامش بر مي خيزد.

روز پرستار روز تجليل از يك قشر نيست بلكه روز تجليل از كرامت انساني است كه انسانيت را در سنگ صبور بودن و التيام بخشيدن به همنوعان مي بيند و همنفس با بيماران عمر سلامت خود را به مخاطره مي اندازد و روز پرستار روز تجليل از استقامت و صبوري است.

 اينجانب ضمن تبريك سالروز ولادت اين شيرزن كربلا به فعالان عرصه سلامت در سراسر كشور خصوصا پرستاران شهرستان خاتم از درگاه ايزد سبحان توفيقات اين عزيزان را در تمامي عرصه هاي كار و تلاش آرزومندم .

محمد علي شاه حسيني

فرماندار شهرستان خاتم

آدرس کوتاه :