پيام فرماندار شهرستان خاتم بمناسبت 9 ارديبهشت روز شوراها

پيام فرماندار شهرستان خاتم بمناسبت 9 ارديبهشت روز شوراهابسم الله الرحمن الرحيم

" وَاَمْرَهُم شُورا بَيْنَهُم "

9 اردیبهشت سالروز اجرایی شدن اصل شورا ها و شکل گیری گسترده ترین نهاد مردمی و مشورتی در نظام جمهوری اسلامی را گرامی می دارم و به حضور همه اعضاء محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا در جای جای شهرستان خاتم درود می فرستم .

شوراها به عنوان مردمي ترين نهادي كه از بطن مردم برخواسته است نمي‌توانند اجازه دهند جز ماهيت خدمت‌رساني به مردم هدف ديگري براي شوراها تعريف شود و تاكنون اعضاي شوراهای شهرستان خاتم نيز همواره در جلسات و تصميم‌گيري‌ها خواسته مردم و جامعه را بر نظر شخصي خود ترجيح داده‌اند.

بی شک همراهی ، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی و عاملی اساسی در استمرار آن بوده و هست و شوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشات گرفته از آرای مردم ، می توانند نقش بسزایی در  تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی داشته باشند.

اینجانب با تبریک فرارسیدن این روز خجسته ، بر خود فرض می دانم از زحمات و خدمات تمامی دست اندرکاران و اعضای محترم شوراهای اسلامی سراسر شهرستان خاتم  صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و آرزو مينمایم در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی با بسیج همه امکانات برای تحقق آرمان رهبر عظیم الشان کوشا باشیم.

توفیق تمامی این عزیزان را در راستای انجام رسالت بزرگ شورا و خدمت به مردم بزرگوار و شریف شهرستان خاتم ، از درگاه ایزد متعال خواستارم.

محمد علی شاه حسینی فرماندار شهرستان خاتم