پيام فرماندار خاتم به مناسبت ميلاد حضرت اباالفضل العباس (ع) و روزجانباز

پيام فرماندار خاتم به مناسبت ميلاد حضرت اباالفضل العباس (ع) و روزجانبازحضرت عباس (ع) الگوي تمام عيار جانبازان است كه همدوش با امام حسين (ع) در دشت كربلا بر عليه دشمنان اسلام و در راه ترويج فرهنگ ناب اسلامي و احياي ارزشها جنگيد و قبل از شهادت به اين درجه رفيع نائل گشت . جانبازان سالكاني هستند كه در طي طريق از كاروان شهادت جامانده و خداي سبحان چنين مقرر داشته كه مرغ روحشان چند صباحي ديگر در قفس تن و در حصار خاك باقي بماند و آنها شهيدان زنده اي هستند كه در ميان ما و در حسرت وصال بسر مي برند جانباز هيچگاه به شكايت از گذشته و حال خود زبان نمي گشايد صبر را پاس مي دارد و همواره سرود دلنواز سرور شهيدان را مي خواند كه مي فرمايد « الهي رضا برضائک و مطيعا لامرک و راضيه بقضائک ».

آري جانبازان حماسه آفريناني بودند كه پرچم « لااله الا الله » را بر فراز كشور عزيزمان به اهتزاز درآورده و در طول 8 سال دفاع مقدس شرافت انساني ملت بزرگ ايران را بيمه نمودند.

 ملت بزرگ ايران بر شما جانبازان و فداكاران افتخار مي كند و ياد شما همواره در تاريخ بشريت و اسلام بزرگ جاودان خواهد ماند.

اينجانب در پايان اين روز بزرگ را به محضر امام زمان (عج) و نائب برحق ايشان ، بزرگ جانباز عرصه انقلاب حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي (مد ظله العالي) و مردم غيور ايران بالاخص به جانبازان عزيز و خانواده هاي آنها تبريك و تهنيت عرض نموده و آرزوي سلامتيشان را از درگاه حق تعالي مسالت مي نمايم .

 

 

سيد ناصر امامي ميبدي

                                                                                                          فرماندار خاتم