شناسه : 338032

پيام فرماندار خاتم به مناسبت ميلاد امام حسين (ع) و روز پاسدار


سوم شعبان سالروز ولادت اسوه ايثار ، حماسه ، شجاعت و ايستادگي پيشواي آزادگان و عدالت خواهان جهان حضرت ابا عبدالله الحسين (ع) را به محضر مبارك حضرت بقيه ا... الاعظم مهدي موعود (عج) و نائب برحقش حضرت آيت ا... خامنه اي (مدظله العالي ) و عموم ارادتمندان خاندان عصمت و طهارت به ويژه به مردم مسلمان و انقلابي استان يزد و بالاخص به مردم سختكوش و متدين شهرستان خاتم تبريك و تهنيت عرض مي نمايم .

بي شك فرارسيدن اين روز بزرگ يادآور حماسه آفريني و جانفشاني هاي پاسداران حريم حرمت قرآن و ولايت و مدافعان سختكوش و هميشه بيدار عرصه هاي نبرد و مشعل داران صحيفه تاريخ است اين عزيزان مخلص هميشه هم پا و همدوش همرزمان خود بر دشمن پليد شوريدند و توانستند در طول هشت سال دفاع مقدس بر سر ميثاق استوار خود با معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي در برابر زورگويان و مستكبران بايستند و با رشادت قله هاي بلند اخلاص و ايمان را فتح كنند.

اكنون ايران اسلامي عليرغم تمامي هجمه ها و دسايس گوناگون استكبار جهاني توانسته است در طول سي و يك سال حيات پرافتخار خود مدارج ترقي و پيشرفت را در ابعاد مختلف طي نمايد . اين مرهون تلاشها و مجاهدتهاي بي ادعاي پاسداراني مي باشد كه بعد از جنگ نيز در عرصه هاي مختلف امنيتي ، عمراني ، فرهنگي ، اجتماعي و ... توانستند نقش ارزنده اي را ايفا نمايند.

در پايان اينجانب برخود لازم مي دانم از زحمات و تلاشهاي خستگي ناپذير پاسداران و بسيجيان جان بركف تقدير و تشكر نموده و سلامتي و موفقيتشان را در خدمت به آرمانهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از درگاه حق تعالي مسالت نمايم .

 

                    سيد ناصر امامي ميبدي

                                                                                                          فرماندار خاتم     
آدرس کوتاه :