پيام فرماندار به مناسبت فرارسيدن سال نو

پيام فرماندار به مناسبت فرارسيدن سال نوامسال دومين سالي است که اول سال را به خودم تبریک می‌گویم؛ و طراوت و توانم را به شهر زیبای شما! در با شما بودنم احساس با نور و نسیم بودن دارم؛ حالا ديگر ايمان دارم كه وقتی با محرومیت و معصومیت مردم شهرم به حرکت در می‌آیم، انگار به نماز برخاسته‌ام؛ و به اين باور قلبي رسيده ام شهر من "خاتم" شهرهاست و مردمانش نگین مردم ها!

در روی جهان نیست چو خاتم جایی     خاتم دل عالم است و ما اهل دلیم

شهر من خاتم خوبی‌هاست، و تازه آغاز شده است . انگار من هم تازه با شما شروع شده ام ، با خاکی که بیش از همه جا عطش آب و آیینه و عدالت و امام مهدی دارد؛ عطش نو شدن دارد! عطش شدن! شهری که عطر مشترکمان گل نرگس – عج - است.

راستی شکوفه چه دیر شده است! باران دیگر نمی‌بارد؛ وقت آن است که ما بباریم و بکاریم؛ کار عار نیست. از کار شروع کنیم تا به شاهکار عج برسیم. وقت آن است که ما برویم؛ نوبت برخاستن است ! جاده و اسب مهیاست . ما باید برویم ! برویم تا کار، تا شاهکار، تا یار، تا سار، تا بهار؛ روزها نو می‌شوند، زمین نو می‌شود پس کی ما ... .

دنیا به دور شهر تو دیوار بسته است               هر جمعه راه سمت تو انگار بسته است

کی عید می‌شود که تکانی دهم به خویش      هر گوشه از اتاق دلم تار بسته است

وقتی غروب جمعه شود بی ‌تو آفتاب               انگار بر گلوی خودش دار بسته‌ است

می‌ترسم آخرش تو نیایی و پر کنند                در شهر، یک نفر ز جهان بار بسته است

سالی پر از خالی برای دشمنان‌مان دعا کنیم و سالی پر از طراوت و تلاوت و ترتیل تلاش و عطر نرگس برای دوستان‌مان!

و اما بعد ؛

خداي سبحان را شاكرم در سالي كه گذشت ايران اسلامي و به تبع آن استان يزد و شهرستان خاتم موفقيتهاي بلندي را پشت سر گذاشت . انتخابات دهم رياست جمهوري ، در سطح ملي بزرگترين افتخاري بود كه ملت عزيز ايران آفريد و پوزه تمامي دشمنان نظام را كه عليه انقلاب ، اسلام ، رهبري و جمهوريت نظام نقشه كشي نموده بودند را به خاك ماليد . افتخارات علمي ، نظامي ، هسته اي و حضور حماسي مردم در راهپيمايي 9 دي و 22 بهمن و شكست انقلاب مخملين نيز از جمله موضوعاتي بودند كه برگ زريني در تاريخ انقلاب ثبت و به يادگار گذاشته شدند .

دستگيري شرور خون آشام عبدالمالك ريگي كه از طرف  تمامي دشمنان شرق و غرب و در راس آنها آمريكاي خيانتكار حمايت مي شد نيز افتخار بزرگي بود كه اخيراً توسط سربازان گمنان امام زمان (عج) به طرز ماهرانه اي انجام شد و دل تمامي مردم كشور بخصوص مردم سختكوش سيستان و بلوچستان را خوشحال ساخت .

در شهرستان خاتم نيز با ياري خداوند متعال قدمهاي بسيار خوبي در جهت توسعه شهرستان برداشته شد آغاز و شروع بكار عمليات اجرايي احداث سد مخزني هرات ، افتتاح بيش از 60 طرح عمراني و مخابراتي و ... در هفته دولت و دهه مبارك فجر و ... از جمله اقداماتي بود كه انجام شد .

كسب مقام برتر در زمينه هاي برگزاري انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري و همچنين مقام اول در زمينه اجراي فرمان مقام معظم رهبري مد ظله العالي مبني بر اصلاح الگوي مصرف در زمينه صرف جويي مصرف آرد و كسب مقام برتر در زمينه ساماندهي امور جوانان در سطح استان و ... از جمله افتخاراتي است كه اين فرمانداري كسب نمود.

و اين تازه آغاز راه است ، توشه برداريد ...