پيام سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم به مناسبت26 مرداد سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامی

پيام سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم به مناسبت26 مرداد سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامی


بمناسبت 26مرداد

به گزارس روابط عمومی فرمانداری خاتم "غلامرضا عطائی" سرپرست فرمانداری خاتم بمناسبت 26مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در این پیام آورده است : روز 26 مرداد سال 1369 ميهن اسلامي شاهد حضور آزادگان سرافرازي بود كه پس از سال ها اسارت در زندان ها و اسارتگاههاي مخوف رژيم بعث عراق، قدم به خاك پاك ميهن اسلامي خود گذاشتند.

 بي‌ترديد يكي از اين روزهاي ماندگار كه هيچ‌گاه از ذهن و دل ملت ما فراموش نخواهد شد، روز بازگشت سرافراز آزادگان عزيز  به ميهن اسلامي است.

آزادگان در طول جنگ تحميلي عراق عليه ايران، پيام آوران انقلاب بودند و غريبانه و مظلومانه در ميان كينه توزي دشمنان و تلخ كامي دوران اسارت، صداي آزادي و استقلال وطن را سر دادند و در راه استقرار و تداوم نظام جمهوري اسلامي ايران  كه به دست پرتوان رهبر كبيرشان حضرت امام خميني (ره) ايجاد شده بود تا پاي جان ايستادند.

اينجانب برخود لازم ميدانم با گراميداشت ياد و خاطره شهيدان والامقامي كه مظلومانه در اسارتگاه هاي رژيم بعثي به شهادت رسيدند و با پاسداشت ايثارگري هاي آزادگان سرافراز ، اين مناسبت بزرگ را به اين عزيزان و خانواده محترمشان تبريك عرض نموده ، سلامتي و توفيق اين گراميان را از درگاه ايزد متعال خواستارم.