پيام تقدير و تشكر سرپرست فرمانداري خاتم

پيام تقدير و تشكر سرپرست فرمانداري خاتمبه گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم " غلامرضا عطائي سرپرست فرمانداري خاتم " با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسی ملت ایران و مردم قهرمان شهرستان خاتم  در راهپیمایی 22 بهمن تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام بدین شرح است :

مردم قهرمان ایران در سی و پنجمين بهار پرشکوفه انقلاب اسلامی ایران بار دیگر حماسه ای بیادماندنی و در خور شان و نام ایرانی آفریدند و عاشقانه و بابصیرت تمام ندای رهبر فرزانه خود را لبیک گفته و باردیگر باحضور در صحنه، آمریکا و ایادی خبیـثــش را از رسیدن به امیال منافقانه خود ناکام و مایوس گذاشتند.

امروز ملت ایران دیگربار به دنیا ثابت کرد که درجهت تحقق آرمان های رفیع خود هرنوع سختی و مشکل را به جان می خرد و تا آخرین قطره خون از اهداف بلند انقلاب عزیزش دفاع خواهد کرد و کوتاه نخواهد آمد.

اینجانب نیز به نوبه خود و به عنوان خادمی کوچک از تمام ملت نستوه و مبارز ایران اسلامی خاصه مردم مومن، متدین، ولایت مدار و شریف شهرستان خاتم  بواسطه حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن نهایت تشکر و قدردانی را بعمل آورده و امید آن دارم که با اتکال به ذات اقدس الهی و توجهات امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) و تحت زعامت رهبردانشمند انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) قله های موفقیت، سعادت و بهروزی را بیش از پیش فتح نمایند و همواره شاهد ایرانی عزتمند و سربلند در تمامی عرصه ها باشیم.

در پايان لازم مي دانم از تلاش همه دست اندركاران برگزاري مراسم و برنامه هاي ويژه ايام ا... دهه مبارك فجر در شهرستان خاتم  و به خصوص راهپيمايي عظيم 22 بهمن و تمامي  اعضاي ستاد بزرگداشت دهه فجر،روحانيت معظم،خانواده معزز شهدا و ايثارگران،مسئولان شهرستان خاتم، بسيجيان و ساير اقشار مختلف مردم كه در اين برنامه ها مشاركت شايسته داشتند تشكر نمايم