شناسه : 351292

پيام تسليت فرماندار خاتم به مناسبت درگذشت همسر شهيد حاج محمد حسين موحدين خطاب به فرزند شهيد موحدين


متن پيام به اين شرح است:   بسم‌الله الرحمن الرحيم     اللهم عجل لوليك الفرج و العافيه و النصر و اجعلنا من خير انصاره و اعوانه و المستشهدين بين يديه     تكريم مجاهدت خالصانه و پاسداشت نقش والاي خانواده هاي معظم  شهداءكه به تعبير امام راحل (ره)(( چشم و چراغ اين ملتند)) وظيفه شرعي ،اخلاقي و انقلابي همه اردتمندان به اسلام عزيز و رهپويان فرهنگ جهاد و شهادت است.   جناب آقاي مهندس ياسر موحدين    خبر در گذشت  مادر گراميتان چنان سنگين و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.   خداوند شما را اجر صابرین دهد و آن مرحومه را قرین رحمت واسعه اش فرماید.که حضرتش فرمود:و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون. عرض تسلیت حقیر را بپذیريد.      سيد ناصر امامي ميبدي    فرماندار خاتم

متن پيام به اين شرح است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحيم

 

 


اللهم عجل لوليك الفرج و العافيه و النصر و اجعلنا من خير انصاره و اعوانه و المستشهدين بين يديه

 

 
تكريم مجاهدت خالصانه و پاسداشت نقش والاي خانواده هاي معظم  شهداءكه به تعبير امام راحل (ره)(( چشم و چراغ اين ملتند)) وظيفه شرعي ،اخلاقي و انقلابي همه اردتمندان به اسلام عزيز و رهپويان فرهنگ جهاد و شهادت است.

 

جناب آقاي مهندس ياسر موحدين

 

 خبر در گذشت  مادر گراميتان چنان سنگين و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.

 

خداوند شما را اجر صابرین دهد و آن مرحومه را قرین رحمت واسعه اش فرماید.که حضرتش فرمود:و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون. عرض تسلیت حقیر را بپذیريد. 

 

 

سيد ناصر امامي ميبدي

 

 فرماندار خاتم

آدرس کوتاه :