پيام تسليت سيد ناصرامامي فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت ارتحال آيت الله حسنعلي (ره)نماينده ولي فقيه و امام جمعه فقيد تفت

پيام تسليت سيد ناصرامامي فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت ارتحال آيت الله حسنعلي (ره)نماينده ولي فقيه و امام جمعه فقيد تفتخبر بسيار تلخ و ناگوار ارتحال ملكوتي عالم فرزانه و حكيم خدا انديش ، مردي كه اهل معرفت و صفا بود و به معناي تمام خود را عبد خدا مي خواند ، حضرت آيت الله حسنعلي (ره) در اين آغازين روزهاي سال 90 موجب تأثر و تألم قاطبه امت حزب الله و خدا جوي استان دارلعباده و دار العلم استان يزد و به خصوص اهالي شريف ، ولايتمدار و مومن شهرستان تفت گرديد.

مرحوم حضرت آيت الله حسنعلي (ره) مصداق بارز علماي رباني بود كه با آن چشمان نافذ و ضمير روشنش تا عمق جان انسان را تسخير ميكرد و با خود به عوالم بالا مي برد و صفاي باطن و كرامات ايشان و عشق بي حدشان به اهل بيت(ع) نقل محافل اهل عشق و صفا بود .

ايشان در طول حيات پر بار و پر ثمر خويش لحظه اي از روشنگري و اسلام خواهي و هدايت اقشار مختلف به سمت نور و روشني و اسلام ناب محمدي دست بر نداشت.

اينجانب از طرف خود و به نمايندگي از مردم مسلمان و شريف شهرستان خاتم اين ضايعه مولمه را به محضر مقدس امام زمان (عج) ، ولي امرمسلمين جهان حضرت آيت الله العظمي خامنه اي ( مدظله العالي) ، بيت شريف ايشان ،نماينده محترم ولي فقيه و امام جمعه يزد ،استاندار معزز و مردم مومن استان يزد و شهرستان تفت تسليت مي گويم و براي ايشان رحمت واسعه و غفران بيكران الهي را خواستارم .

اميدواريم عرض تسليت ما و تجليل و تكريم مردم استان از مقام شامخ علم و تقوا و روحانيت و عشق صفا و معنويت بتواند ذره اي از آلام حضرت ولي عصر (عج) را در غم غيبت و از دست دادن ياران با وفايشان بكاهد و دعا ميكنيم وجود مقدسشان در پناه حضرت حق سلامت و پايدار بماند .

بشكست اگر دل من به فداي چشم مستت                   سر خم مي سلامت شكند اگر سبوئي

والسلام علينا و علي عبادالله الصالحين

سيد ناصر امامي ميبدي

فرماندارشهرستان خاتم