پيام تبريك فرماندار خاتم به مناسبت حلول ماه مبارك رمضان

پيام تبريك فرماندار خاتم به مناسبت حلول ماه مبارك رمضان


پيام تبريك فرماندار خاتم به مناسبت حلول ماه مبارك رمضان
ماه رمضان ماه خداوند، ماه نزول قرآن و از شريف‌ترين ماه‌هاي سال است. در اين ماه درهاي آسمان و بهشت گشوده و درهاي جهنم بسته مي‌شود . خداوند در آيه 183 سوره بقره مي فرمايد : اي كسانيكه ايمان آورده ايد روزه بر شما واجب شده همانطور كه بر اقوام قبل از شما واجب شده بود شايد باتقوا شويد .
رسول خدا صلي الله عليه و آله و سلم در خطبه شعبانيه خود درباره فضيلت و عظمت ماه رمضان فرموده است: «اي بندگان خدا! ماه خدا با بركت و رحمت و آمرزش به سوي شما روي آورده است؛ ماهي كه نزد خداوند بهترين ماه‌ها است؛ روزهايش بهترين روزها، شب‌هايش بهترين شب‌ها و ساعاتش بهترين ساعات است.
بر مهماني خداوند فرا خوانده شديد و از جمله اهل كرامت قرار گرفتيد. در اين ماه، نفس‌هاي شما تسبيح، خواب شما عبادت، عمل‌هايتان مقبول و دعاهايتان مستجاب است.
پس با نيت‌اي درست و دلي پاكيزه،‌ پروردگارتان را بخوانيد تا شما را براي روزه داشتن و تلاوت قرآن توفيق دهد. بدبخت كسي است كه از آمرزش خدا در اين ماه عظيم محروم گردد. با گرسنگي و تشنگي در اين ماه، به ياد گرسنگي و تشنگي قيامت باشيد.»
اينجانب نيز برخود لازم مي دانم فرارسيدن اين ماه پرخير و بركت را به عموم مسلمانان ، هموطنان و به وي‍ژه مردم شريف و خداجوي شهرستان خاتم تبريك عرض نموده و از درگاه حق تعالي آرزوي قبولي طاعات و عبادات شما عزيزان را مسألت مي نمايم و اميدوارم در طاعات و عبادات اين ماه عزيز خدمتگذاران كوچك خود را فراموش ننماييد .
                                                                                                                                                                                            سيد ناصر امامي ميبدي
                                                                                                                                                                                                     فرماندار خاتم