به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم حجت الاسلام رضايي امام جمعه شهرهرات و غلامرضا عطائي سرپرست  فرمانداري در پیامی يوم الله 22بهمن را به مردم ولایتمدار شهرستان خاتم تبریک گفتند

متن پيام بدين شرح مي باشد.

 بار ديگر سالروز پيروزي انقلاب شکوهمند اسلامي فرا مي‌رسد و ياد و خاطره درهم پيچيده شدن طومار حکومت ننگین شاهنشاهي را با بانگ الهي الله اکبر و سردادن سرود استقلال در بستری از معنویت، اخلاق و اقتدار را در اذهان جاری مي سازد. ملت مسلمان، مبارز و آزاديخواه ايران اسلامي با رهبري شجاعانه و حكيمانه پير فرزانه جماراني، بساط جور و ستم را برچيد و پرچم مقدس حكومت الله را بر فراز ميهن عزيز اسلامي به اهتزاز درآورد. به بركت انقلاب شكوهمند اسلامي ايران است كه اينک مردم مسلمان در ساير بلاد اسلامي، هم‌نوا با مردم رشيد ايران، آرمان‌هاي مقدس و جهاني اسلام ناب را فرياد زده و با هدف استقرار نظام‌هاي مردمي بر اساس معنويت، عدالت، استقلال و آزادي، بيداري اسلامي را در صفحات تاريخ پرتلالو اسلام به ثبت مي رسانند.

. آنان با اشاره به یاوه گویی های دشمنان مبنی بر اینکه تمام گزینه های را روز میز خود دارند خاطر نشان کردند: دشمنان و در صدر استکبار جهانی در طول 35 سال بعد از انقلاب اسلامی در صدد شکست دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده اند و در این مسیر تمام امکانات خود را به کار گرفته اند ولی هر بار مردم ایران اسلامی با حضور خود در صحنه های مختلف مانع از اجرایی شدن نقشه های شوم آنها شده اند.
راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در سال 1392 پس از 35 سال به عنوان روزی تاريخ ساز در کتاب افتخارات این مرز و بوم به ثبت خواهد رسید و در این روز همچون گذشته مردم صلابت و اقتدار این کشور را به رخ جهانیان خواهند کشید.
اينجانبان ضمن تبريك فرا رسيدن سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي وگراميداشت ياد و خاطره امام راحل عظيم الشان(ره) و همه شهداي والامقام اسلام و انقلاب، ازمردم هميشه در صحنه و ولايتمدار شهرستان خاتم دعوت مي نمائيم تا همگام با ساير مردم در سراسر ميهن عزيز اسلامي در صفوف به هم پيوسته در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن شركت و بار ديگر با آرمان هاي مقدس انقلاب اسلامي تجديد ميثاق و جلوه ديگري از ميثاق الهي خود با ولي امر مسلمين حضرت آيت الله خامنه اي را به نمايش گذارند

لازم بذكر است راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن در شهر هرات از ساعت 10:30 از میدان جمهوري به طرف ميدان معلم

 شهر مروست ازساعت 10 ازميدان امام حسين (ع) به طرف قلعه تاريخي مروست

  دهستان چاهك از ساعت 9 ازمقابل بانك كشاورزي تا دبيرستان امير المومنين

  هرابرجان ساعت 10 ازشركت تعاوني تاگلزارشهداء

تركان ساعت 9 از مسجد جامع تا دبيرستان رازي

چنارناز ساعت 10 ازمسجد محل تا گلزار شهداء

مباركه ساعت 9 ازمسجد محل تا بقعه شيخ بهاء الدين برگزار خواهد شد.