پنجمين يادواره تنها طلبه شهيد شهرستان خاتم برگزار شد

پنجمين يادواره تنها طلبه شهيد شهرستان خاتم برگزار شددر اين مراسم كه با حضور جمعي از مسئولين شهرستان ؛ امام جمعه ، سرپرست فرمانداري ،‌فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه خاتم و جمعي از مسئولين از شهرستانهاي همجوار شهرستان ني ريز استان فارس و مهريز و اهالي شهرستان و دهستان چاهك حضور داشتند حجت الاسلام صادقي سراياني بعنوان مهمان ويژه و سخنران مراسم شركت داشتند و به بيان سخناني پيرامون فلسفه جنگ و تحميل آن و مقام و منزلت شهدا و بيان خاطرات دوران دفاع مقدس و جانبازي پرداختند .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري حجت الاسلام صادقي سراياني در اين مراسم افزود : شهدا با بصيرت و ولايت مداري و ايمان راسخ عاشقانه و با تمام وجود جان خود را در طبق اخلاص نهادند و در راه رضاي خدا كه همان جهاد در راه دفاع از دين و ميهن از اين مرز و بوم دفاع كردند.

وي ادامه داد : شهداي هشت سال دفاع مقدس پيام اطاعت از ولايت را براي ما به يادگار گذاشتند و اگر رشادت هاي شهدا نبود امروز امنيت ، آرامش و آسايش در جامعه حاكم نبود .

صادقي سراياني بيان كرد : شهدا با روحيه حق جويي و حق طلبي با تاسي از اهل بيت (ع) مشق معرفت كردند و راه درست زندگي كردن با بصيرت را به ما نشان دادند.

گفتني است در حاشيه اين يادواره ، نمايشگاه پوستر و عكس حجاب و عفاف به مدت سه روز برگزار شد .