شناسه : 1469659
امام جمعه موقت هرات :

وزارت بازرگانی و مجلس باید به فتح بازارهای هدف بوسیله رشد صادرات غیر نفتی توجه داشته باشند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم امام جمعه موقت هرات در خطبه های این هفته نماز ضمن تبریک عید سعید قربان و هفته امامت و ولایت ضمن نقل قول روایتی از پیامبر اکرم (ص) به بررسی سوالات روز قیامت از بندگان پرداخت و گفت : طبق نقل از رسول خدا نخستین چیزی که در روز قیامت از بنده سوال می شود شهادت به توحید و نبوت و دوستی علی بن ابی طالب (ع) است “حجت الاسلام  غلام رضا محمودی” در ادامه  اشاره ای نیز به روز صادرات کرد واظهار داشت:  وزارت بازرگانی و مجلس باید به فتح بازارهای هدف بوسیله رشد صادرات غیر نفتی توجه داشته باشند.  خطیب نماز جمعه هرات همچنین  پیام غدیر را پیام الگوی حکوت اسلامی دانست و خواستار احیا مساله غدیر مثل احیا حادثه عاشورا شد . محمودی ضمن اظهار امیدواری در خصوص مذاکرات ۱+۵ ژنو گفت :  امیدواریم که گام های سریع و رو به پیشرفتی در زمینه مذاکرات  داشته باشیم و چالشها کاهش یابد . امام جمعه موقت هرات در بخش پایانی از صحبت های خود ضمن تقدیر و تشکر از مردم شریف و ولایتمدار شهرستان خاتم جهت حضور پر شورشان در دعای عرفه و نماز عید قربان اظهار داشت: امسال نیز مثل سالهای گذشته دعای عرفه و نماز عید قربان باشکوه برگزار شد.   
امام جمعه موقت هرات :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم امام جمعه موقت هرات در خطبه های این هفته نماز ضمن تبریک عید سعید قربان و هفته امامت و ولایت ضمن نقل قول روایتی از پیامبر اکرم (ص) به بررسی سوالات روز قیامت از بندگان پرداخت و گفت : طبق نقل از رسول خدا نخستین چیزی که در روز قیامت از بنده سوال می شود شهادت به توحید و نبوت و دوستی علی بن ابی طالب (ع) است

“حجت الاسلام  غلام رضا محمودی” در ادامه  اشاره ای نیز به روز صادرات کرد واظهار داشت:  وزارت بازرگانی و مجلس باید به فتح بازارهای هدف بوسیله رشد صادرات غیر نفتی توجه داشته باشند. 

خطیب نماز جمعه هرات همچنین  پیام غدیر را پیام الگوی حکوت اسلامی دانست و خواستار احیا مساله غدیر مثل احیا حادثه عاشورا شد .

محمودی ضمن اظهار امیدواری در خصوص مذاکرات ۱+۵ ژنو گفت :  امیدواریم که گام های سریع و رو به پیشرفتی در زمینه مذاکرات  داشته باشیم و چالشها کاهش یابد .

امام جمعه موقت هرات در بخش پایانی از صحبت های خود ضمن تقدیر و تشکر از مردم شریف و ولایتمدار شهرستان خاتم جهت حضور پر شورشان در دعای عرفه و نماز عید قربان اظهار داشت: امسال نیز مثل سالهای گذشته دعای عرفه و نماز عید قربان باشکوه برگزار شد. 

 

آدرس کوتاه :