وزارت بازرگانی و مجلس باید به فتح بازارهای هدف بوسیله رشد صادرات غیر نفتی توجه داشته باشند

وزارت بازرگانی و مجلس باید به فتح بازارهای هدف بوسیله رشد صادرات غیر نفتی توجه داشته باشند


امام جمعه موقت هرات :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم امام جمعه موقت هرات در خطبه های این هفته نماز ضمن تبریک عید سعید قربان و هفته امامت و ولایت ضمن نقل قول روایتی از پیامبر اکرم (ص) به بررسی سوالات روز قیامت از بندگان پرداخت و گفت : طبق نقل از رسول خدا نخستین چیزی که در روز قیامت از بنده سوال می شود شهادت به توحید و نبوت و دوستی علی بن ابی طالب (ع) است

“حجت الاسلام  غلام رضا محمودی” در ادامه  اشاره ای نیز به روز صادرات کرد واظهار داشت:  وزارت بازرگانی و مجلس باید به فتح بازارهای هدف بوسیله رشد صادرات غیر نفتی توجه داشته باشند. 

خطیب نماز جمعه هرات همچنین  پیام غدیر را پیام الگوی حکوت اسلامی دانست و خواستار احیا مساله غدیر مثل احیا حادثه عاشورا شد .

محمودی ضمن اظهار امیدواری در خصوص مذاکرات ۱+۵ ژنو گفت :  امیدواریم که گام های سریع و رو به پیشرفتی در زمینه مذاکرات  داشته باشیم و چالشها کاهش یابد .

امام جمعه موقت هرات در بخش پایانی از صحبت های خود ضمن تقدیر و تشکر از مردم شریف و ولایتمدار شهرستان خاتم جهت حضور پر شورشان در دعای عرفه و نماز عید قربان اظهار داشت: امسال نیز مثل سالهای گذشته دعای عرفه و نماز عید قربان باشکوه برگزار شد.