همایش بزرگ بسیجیان شهرستان خاتم

همایش بزرگ بسیجیان شهرستان خاتم


بمناسبت هفته بسیج:

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم در این همایش ابتدا سرهنگ" محمد رضا عطائی "فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم ضمن گرامیداشت هفته بسیج و گرامیداشت شهیدان اسلام و دفاع مقدس گفت: امروز شما بسیجیان به ندای مولا و مقتدای خود و به منظور تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و شهدای عظیم الشان در این مراسم شرکت کردید و ثمره ای این همه ایستادگی ، زانو زدن و تسلیم شدن دشمنان در برابر این ملت و به رسمیت شناختن حقوق هسته ای کشور عزیزمان می باشد.

“محمد رضا عطائی” با بیان اینکه اگر شما از جار و جنجال های دشمن ترس داشتید حماسه ۸ سال دفاع مقدس را رقم نمی زدید گفت: حماسه ۹ دی و ۱۳ آبان نشان از عزم و اراده مصمم و پولادین شما مردان و زنان دلیر و با غیرت و به برکت خون های مقدس شهدای عزیز است.

سرهنگ عطائی افزود: بسیج لشکر مخلص خدا به فرمان امام عزیز سفر کرده که به بسیجی بودن خود افتخار کرد و بزرگترین مرجع تاریخ و جهان اسلام بود و بالاترین افتخار خود را بسیجی بودن اعلام کرد و فرمان تشکیل بسیج مستضعفین را صادر کرد تا سیلی وحشت محکمی بر دهان دشمنان این مملکت و مرز و بوم باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم اظهار داشت: امروز دشمنان چاره ای جز تسلیم شدن در برابر ما ندارند و اگر این روحیه بسیجی را تقویت کنیم دشمنان به جاهایی خواهند رفت که دیگر نگاه پشت سر خود نیز نمی کنند.

وی همچنین گفت: امروز دشمن از شما به شدت می ترسد لذا شما مردم از فشارهای دشمن نترسید ، گرانی ها را تحمل کنید چون شما از مکتب رسول الله (ص) درس گرفتید و این را شما امروز ثابت کردید.

عطائی اشاره ای به توافقنامه ۱+۵ کرد و گفت: دشمنان فکر می کردند که ما می ترسیم اما امروز یک توافقنامه ای به امضا رسیده که دشمنان به حقوق ملت ایران اعتراف نموده اند ، شما مردم آنچنان درسی به آنان دادید که اگر اسرائیل بخواهد دست از پا خطا کند این بسیجیان و مردم با اراده های مصمم و پولادین دشمن را پشیمان خواهد کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم با بیان اینکه امروز این خواهران و برادران از کسبه و کارگر ، کشاورز ، پزشک ، کارمند و همه وهمه شعارشان همان شعار وحدت آفرین « مرگ برآمریکا» می باشد و امروز استکبار جهانی که مظهر آن آمریکای جنایتکار است باید بداند که هر اشتباه غلط و نگاه چپی به این کشور، با اراده و استقامت این ملت روبرو می باشد چون ملت با امام راحل  و شهدا و آرمانهای خود میثاق بسته اند.