شناسه : 339312

همايش طلايه داران علوي در شهرستان خاتم برگزار شد


    به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم " محمد علي شاه حسيني " فرماندار شهرستان خاتم در همايش طلايه داران علوي در جمع ائمه جمعه و جماعت ، مديران بسيج و تشكل هاي ديني شهرستان خاتم با اشاره به نقش مهم و حساس دو قشر طلاب و بسيجيان درتاريخ انقلاب و جايگاه اين دو قشر در تبيين دستاوردهاي انقلاب براي نسل جوان از زحمات روحانيون شهرستان تقدير و تشكر نمود .   سرهنگ عطايي در اين جلسه با تاكيد بر حفظ ارزش هاي انقلاب   وهمسو بودن حركت مردم و تشكلهاي ديني در اين خصوص مسير انقلاب را يك انقلاب الهي دانست و تأكيد نمود بايد آنچنان تلاش كنيم كه در درجه اول رضايت خداوند متعال را تحقق بخشيم. ايشان همچنين با اشاره به اطلاع رساني ،بصيرت افزايي ، رسالت ديني ، تربيت و اخلاق توجه   به ذكر مصائب اهل بيت ، توكل و مقاومت وظيفه آحاد مردم را در حفظ ارزش هاي انقلاب دو چندان دانست .  

 

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم " محمد علي شاه حسيني " فرماندار شهرستان خاتم در همايش طلايه داران علوي در جمع ائمه جمعه و جماعت ، مديران بسيج و تشكل هاي ديني شهرستان خاتم با اشاره به نقش مهم و حساس دو قشر طلاب و بسيجيان درتاريخ انقلاب و جايگاه اين دو قشر در تبيين دستاوردهاي انقلاب براي نسل جوان از زحمات روحانيون شهرستان تقدير و تشكر نمود .

 سرهنگ عطايي در اين جلسه با تاكيد بر حفظ ارزش هاي انقلاب  وهمسو بودن حركت مردم و تشكلهاي ديني در اين خصوص مسير انقلاب را يك انقلاب الهي دانست و تأكيد نمود بايد آنچنان تلاش كنيم كه در درجه اول رضايت خداوند متعال را تحقق بخشيم.

ايشان همچنين با اشاره به اطلاع رساني ،بصيرت افزايي ، رسالت ديني ، تربيت و اخلاق توجه  به ذكر مصائب اهل بيت ، توكل و مقاومت وظيفه آحاد مردم را در حفظ ارزش هاي انقلاب دو چندان دانست .

 

آدرس کوتاه :