هفته دفاع مقدس یادآور ایثارواز خود گذشتگی رزمندگان وشهداء است

هفته دفاع مقدس یادآور ایثارواز خود گذشتگی رزمندگان وشهداء است


فرماندار شهرستان خاتم:

فرماندار خاتم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء خاطر نشان کرد: هفته دفاع مقدس یادآور تلاش  ، ایثارو از خود گذشتگی رزمندگان وشهدای گرانقدری است که در دفاع مقدس برای پاسداری از میهن وارزشهای  انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم" محمد علی شاه حسینی"درمراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با بیان اینکه  هفته دفاع مقدس فرصتی مناسب برای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت درجامعه و انتقال ارزشهای دفاع مقدس و آرمانهای انقلاب به نسل امروز می باشد بر فرهنگ سازی ، نهادینه کردن و انتقال ارزشها ،از خودگذشتگی های شهداء ،جانبازان و ایثارگران هشت دفاع مقدس تاکید کرد .

فرماندار خاتم با یادآوری اینکه امروز کشور در وضعیت حساسی قرار دارد و  دشمنان هم قسم شدند که با ترفندهای مختلف به ایران اسلامی ضربه بزند افزود: همه ما وظیفه داریم که برای گذر از این وضعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را   کمک  ویاری دهیم .

"سرهنگ محمد رضا عطائی " فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم هم دراین مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان داشت : دوران دفاع مقدس یاد امام عزیز ، شهداء ،جانبازان ،آزادگان و ایثارگریهای ملت شرافتمند و ایام حماسه را گرامی می داریم و به روح امام ، شهداء دراین فضای معنوی درود می فرستیم .

سرهنگ عطایی با اشاره به اینکه درباب دفاع مقدس و جنگ تحمیلی استکبار جهانی علیه ایران اسلامی ودر مطبوعات ،صدا وسیما واززبان سخنرانان از ابتدای شروع  هفته دفاع مقدس تا امروز خیلی صحبت ها شنیده ایم  از اجرای برنامه های متنوع و مختلف درشهرستان خاتم در هفته دفاع مقدس خبرداد واز حضور کسانی که به پاس تجلیل از مقام شامخ ایثارگران و افتخارآفرینان عرصه ایثار و مقاومت واز خودگذشتگی  درصبحگاه مشترک نیروهای نظامی وانتظامی شرکت داشتند تقدیر وتشکر به عمل آورد.