نگه داشتن حرمت مومن از نگه داشتن حرمت خانه خدا مهمتر است .

نگه داشتن حرمت مومن از نگه داشتن حرمت خانه خدا مهمتر است .


امام جمعه هرات

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم حجت الاسلام محمد رضایی امام جمعه هرات در خطبه های اول نماز جمعه با استناد به آیات و روایات  نگه داشتن حرمت خانه خدا ، کتاب خدا ،اهل بیت ،  مومن   و همسایه را واجب دانست و گفت : در این بین نگه داری حرمت و احترام  مومن از  حرمت خانه ی خدا واجب تر است . حجت الاسلام رضایی در ادامه نشان های خوشبختی را سه چیز برشمرد : ۱- همسر خوب ۲ – مرکب خوب  ۳- خانه خوب .

 ايشان در خطبه دوم نماز ضمن تبریک هفته دولت از همه خدمت گزاران دولتي تشكر و قدردانی کرد و افزود : افراد در هر لباس و پستی از خانواده دولت هستند .

 وی با اشاره به پیش رو بودن اجلاس کشورهای جنبش عدم تعهد در تهران تصريح كرد: دشمن همه تلاش خود  را برای جلوگیری از برگزاری این اجلاس در تهران انجام دادولی به یاری خدا موفق نشد .

 وي بيان داشت: آمریکا و غرب با استفاده از هر توطئه اي می خواستند ایران را به انزوا بکشند ولي اين بار نيز دولت خدمتگزار با بكار بستن رهنمودهاي حكيمانه مقام معظم رهبري حضرت امام خامنه اي (مد ظله العالي ) توطئه هاي آنان را با شكست روبه رو ساخت و ان شاء الله ما شاهد این خواهیم بود که این اجلاس سبب انزوای خودشان شود .