شناسه : 157609593

نهادهای اداری درترویج فرهنگ ازدواج آسان تلاش کنند


معاون سیاسی امنیتی فرماندار شهرستان خاتم گفت: دستگاه های اداری و تشکل ها با اجرای برنامه های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی برای فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ ازدواج آسان، به موقع و آگاهانه درسطح شهرستان تلاش کنند.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم: جواد میربهبودی معاون سیاسی امنیتی فرماندارخاتم: در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان  شهرستان با موضوع ازدواج ضمن تبریک سالروز ازدواج حضرت علی (ع)  و حضرت فاطمه(س) که بنام هفته ازدواج نام گذاری شده است، اظهار کرد: تشکیل خانواده و ازدواج در اسلام امری مقدس و ارزشمند و از جایگاه و اهمیت ویژهای برخوردار است.

وی ادامه داد:این امردارای منافع زادی از جمله وسیله ای برای انس ومحبت، پاکدامنی و سلامت محیط اجتماعی و جسم و روان انسان است و ازدواج به موقع تاثیر فراوانی بر سلامت و امنیت محیط اجتماعی دارد و باعث کاهش آسیب های اجتماعی در سطح جامعه میشود.

میربهبودی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های اصلی جوانان و خانواده ها موضوع ازدواج است از همه دستگاه ها ونهاد ها و تشکل ها خواست برای حل مشکلجوانان با تمام توان همه ظرفیت ها ی خود را بکار گیرند و با اجرای برنامه های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی جهت فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ ازدواج آسان، به موقع و آگاهانه در سطح شهرستان تلاش کنند..

وی افزود طرح پویش اجتماعی ازدواج پایدار نیز از طرح های خوبی است که از سال گذشته از طریق دفتر امور اجتماعی  و فرهنگی استانداری به صورت پایلوت در بعضی از شهرستان ها از جمله خاتم برگزار شد که یکی از برنامه های این طرح نمایشگاه ملزومات ازدواج بود که شهرستان خاتم در مقایسه با سایر شهرستان ها در رتبه اول قرار گرفت.که از این بابت ازهمکاری همه ادارات و نهاد ها تقدیر و تشکر میشود.

 یاد آور میشود: نشست ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست میربهبودی، معاون سیاسی امنیتی فرماندار، تاج آبادی بخشدار مرکزی و با حضور اعضای ستاد با موضوع برنامه ریزی هفته ازدواج در محل فرمانداری برگزار شد.

یاد آمور


آدرس کوتاه :