نماینده معاون رئیس جمهور از مرکز رشد فناوری شهرستان خاتم بازدید نمود

نماینده معاون رئیس جمهور از مرکز رشد فناوری شهرستان خاتم بازدید نمود 

شهرستان خاتم میزبان رئیس دفتر تجاری سازی و هماهنگی های دانش و صنعت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم  " محمدجواد قاسمی "  بهمراه  مسئولین پارک علم وفناوری استان یزد در در سفر خود به شهرستان خاتم از آزمایشگاه مرکز تحقیقات هوبره اداره محیط زیست بازدید ، و سپس در مرکز رشد فناوری شهرستان مورد استقبال بخشدار مرکزی، مسئول مرکز رشد و فارغ التحصیلان و اعضای شرکتهای تحت پوشش مرکز قرار گرفتند .

ايشان از طرحهای نخبگان و شرکتهای تحت پوشش مرکز رشد بازدید و درپايان با تأكيد بر مورد توجه قرار گرفتن طرحهاي مركز ، قول اعطاي تسهيلات و كمك به تجاري سازي طرحهای نخبگان و شرکتهای تحت پوشش مرکز دادند .

در ادامه ضمن جلسه ای که با حضور " عطایی " بخشدار مرکزی خاتم برگزار گردید راهکارهای حل وفصل مشکلات پیش روی مرکز رشد شهرستان و بخصوص مشکل فضای فیزیکی این مرکز مورد بحث و بررسی قرارگرفت و تصمیماتی در خصوص احداث ساختمان مرکز رشد خاتم  اتخاذ گرديد .

 " قاسمي " سپس در دفتر حجه السلام فاطمی بصیر حضور یافته و با امام جمعه شهر هرات نیز در همین باب ،  استعداد و پتانسیل موجود در شهرستان را غنی تلقی نموده و اظهار داشتند باید دست در دست هم داده و زمینه های لازم برای رشد و شکوفایی این استعدادها را فراهم نماییم .  

گفتنی است طرح هیدروموتور آبکش شرکت فن پمپ فتح به نمایندگی آقای سید شهاب نورالدینی، طراحی سیستم آبیاری موجی شرکت سبزه زاران به نمایندگی آقای مهدی فتحی و طراحی و ساخت دستگاه ویدئومتری شرکت آینده سازان فردا به نمایندگی آقای محسن براتی از جمله طرح هایی بودند که در این بازدید مورد توجه ويژه قاسمی واقع شد و ایشان قول های مساعدی را در زمینه کمک به تجاری سازی و تولید این طرح ها دادند.