شناسه : 340432

نمایشگاه پائیزه ویژه بازگشائی مدارس درخاتم برپا شد


  به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم این نمایشگاه که با حضور فرماندار خاتم و جمعی از مسئولان شهرستان در حسینیه صاحب الزمان (عج) بنیاد خاتم این شهرستان افتتاح شد به مدت 10روز کالاهای موردنیاز مردم را با حداقل 5تا 10درصد زیر نرخ بازار عرضه خواهد کرد . نمایشگاه پائیزه خاتم علاوه بر عرضه نوشت افزار ، پوشاک ، کیف ،کفش ، صنایع دستی و سایر اقلام مورد نیاز شهروندان همچون خواربار ولبنیات ، خشکبارو مواد غذائی را با نرخ عمده از تولید به مصرف عرضه می نماید . نمایشگاه مذکور از 25/6/91شروع وتا 4/7/91صبح ها از ساعت 9الی 13و بعدازظهرها از ساعت 15الی 23پذیرای بازدیدکنندگان می باشد . لازم بذکراست: بازرسی از نمایشگاه توسط بازرسان سازمان صنعت ،معدن و تجارت و مجامع امور صنفی انجام می گیرد .  

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم این نمایشگاه که با حضور فرماندار خاتم و جمعی از مسئولان شهرستان در حسینیه صاحب الزمان (عج) بنیاد خاتم این شهرستان افتتاح شد به مدت 10روز کالاهای موردنیاز مردم را با حداقل 5تا 10درصد زیر نرخ بازار عرضه خواهد کرد .

نمایشگاه پائیزه خاتم علاوه بر عرضه نوشت افزار ، پوشاک ، کیف ،کفش ، صنایع دستی و سایر اقلام مورد نیاز شهروندان همچون خواربار ولبنیات ، خشکبارو مواد غذائی را با نرخ عمده از تولید به مصرف عرضه می نماید .

نمایشگاه مذکور از 25/6/91شروع وتا 4/7/91صبح ها از ساعت 9الی 13و بعدازظهرها از ساعت 15الی 23پذیرای بازدیدکنندگان می باشد .

لازم بذکراست: بازرسی از نمایشگاه توسط بازرسان سازمان صنعت ،معدن و تجارت و مجامع امور صنفی انجام می گیرد .

 

آدرس کوتاه :