شناسه : 158568872

نشست فرماندار با روسای شوراهای دانش آموزی مدارس شهرستان خاتم


در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی فاضلی فرمانداربا روسای شوراهای دانش آموزی مدارس شهرستان خاتم در سالن جلسات آموزش و پرورش دیداروگفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی خاتم:فرجامفاضلی در نشستی با روسای شورای دانش آموزی شهرستان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر،از روسای شوراهای دانش آموزی خواست تا در برگزاری مراسم ها در مدارس خود متناسب با این ایام برنامه ریزی کنند.

وی بابیان اینکه شوراهای دانش آموزی نمایندگان خرد جمعی دانش آموزان در مدارس هستندافزود:فلسفه ایجاد شوراهای دانش آموزی استفاده حداکثری از توانمندیهای دانش آموزان و تقویت روحیه مشارکت پذیری در آنهاست .

فاضلی  با اشاره به بهره گیری مناسب از ظرفیت و توانمندی های این شوراها در مدارس افزود : استفاده از نظرات دانش آموزان در زمینه اجرا برنامههای  فرهنگی ، اجتماعی ، ورزشی به نمایندگی شوراهای منتخب آنها در ارتقاء مهارتهایشان بسیار موثر است .

سپس فاضلی به عنوان رئیس شورای آموزش و پرورش خاتم ضمن ابراز خرسندی بابت حضور در جمع دانش آموزان از آنها خواست تا با حس مسئولیت پذیری در امور مدارس خود مشارکت و ایفای نقش کنند .

در ادامه جمعی از دانش آموزان نظرات و پیشنهادات خود را در مورد مسائل و مشکلات شهرستان و مدارس ارائه نمودندوی درپایان خاطر نشان کرد

انتخابات به معنای انتخاب فرد خاصی نیست، بلکه ورود در عرصه‌های اجتماعی از موضوعات حایز اهمیت است.

وی افزود: ما باید ورود به عرصه‌های اجتماعی را جدی بگیریم و این موضوعات باید در مدارس، مجامع اجتماعی و خانواده‌ها مورد بحث قرار گیرد.:.

در پایان این جلسه فرماندار به تمامی موارد مطرح شده پاسخ داد وبرای رفع برخی از مشکلات مدارس قول مساعد داد.

عکس و خبر:سمانه حیدری


آدرس کوتاه :