نشست صمیمی پرسنل اداره تعاون و جمعی از تعاونگران با امام جمعه شهر هرات به مناسبت آغاز هفته تعاون

نشست صمیمی پرسنل اداره تعاون و جمعی از تعاونگران با امام جمعه شهر هرات به مناسبت آغاز هفته تعاون 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان خاتم : به مناسبت فرا رسیدن هفته تعاون و در اولین روز این هفته پرسنل اداره تعاون و جمعی از تعاونگران شهرستان خاتم در  یک نشست صمیمی با حجه الاسلام رضایی امام جمعه هرات دیدار نمودند.

در ابتدای مراسم حجه الاسلام رضایی سخنان خود را با تبریک فرا رسیدن هفته تعاون آغاز و در خصوص تعاون و جایگاه و ارزش تعاون و تعاونگر در قرآن و اسلام  بیاناتی را اظهار داشته و به آیه تعاونوا علی البر و التقوی و لاتعاونوا علی الاثم والعدوان اشاره ای داشته و از تعاونگران خواستند تا ضمن رعایت تقوی با هم همکاری، همفکری و هم اندیشی داشته باشند .

" رضايي "  با اشاره به این سخن از حضرت علی (ع) کونوا علی الظالم خصما و علی المظلوم عونا آن را مایه اتحاد و یکدلی دانستند .

 همچنین ایشان با بیان سخنانی در مورد استفاده صحیح از امکانات ارتباطی  آن را باعث توسعه و پیشرفت شهرستان دانستد و تاکید داشتند تمام کسانی که تعاونگر هستند باید هر کاری که انجام می دهند در جهت رضایت خداواند باشد و از خداوند انتظار پاداش خیر داشته باشند  و از مجموعه اداره تعاون و تعاونگران عزیز خواستند تا با همدلی و همفکری یکدیگر فرهنگ کار دسته جمعی و  خدمت صادقانه به مردم را نهادینه نموده و سر لوحه کار خود قرار داده تا انشاءالله  شاهد توسعه و آبادانی شهرستان باشیم.

 و در ادامه " محمدرضا فلاحتی " رییس اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان خاتم گزارشی در خصوص تعاونیهای سطح شهرستان ارائه نموده  و از مجموعه شرکتهای تعاونی و تعاونگران خواستند تا با تعامل و همراهی با مجموعه اداره تعاون بتوان گامهای بسیار خوبی در جهت فعال تر شدن شرکتها برداشت.