شناسه : 339362

نشست صميمي اعضاي بسيج شهرستان خاتم به مناسبت روز بسيج زنان


  به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم به مناسبت روز بسيج زنان و گراميداشت مقام شهداي زن در محل فرمانداري شهرستان خاتم نشست صميمانه اي بين فرماندارخاتم و اعضاي بسيج خواهران انجام شد. "محمدعلي شاه حسيني"فرماندار خاتم پس از تقدير و تشكر از فعاليت هاي فرماندهان ومربيان پايگاه هاي بسيج و تبريك روز بسيج جامعه زنان ، به بيان سه نكته مهم پرداخت . وي افزود:   به بركت نظام مقدس جمهوري اسلامي نقش و منزلت زن جايگاه جديدي پيدا كرده و نقش ابزاري زن به نقش فعال و سازنده و محور واساس خانواده تبديل شده است ، با توجه به موقعيت فعلي نظام اسلامي و شرايط كنوني ونقش زنان به عنوان مادر ، بصيرتي ميطلبد كه به نابودي نقشه دشمنان اسلام منجر شود ،   انقلاب ما انقلاب ارزش ها و ايدئولوژي ها بود و بايد در مقابل تهاجم فرهنگي وتهاجم اقتصادي دشمن ايستاد.   در ادامه" سرهنگ عطايي" ضمن تقدير و تشكر از فرماندار شهرستان ، به تبريك روز بسيج جامعه زنان و گراميداشت ياد شهداي زن پرداخته و به حضور زنان در   عرصه هاي مختلف اشاره كرد و مهمترين فعاليت هاي بسيج خواهران را اينچنين برشمرد :اجراي طرح رحمت ويژه بانوان ، برگزاري جشن ميلاد كوثر ، برگزاري كارگاه آموزشي حجاب و عفاف ،ارتقا عضويت فعاليت بانوان ، بر گزاري جشن اعياد شعبانيه و ايام سوگواري فاطمه الزهرا (س) ،اعزام كاروان به اماكن مقدسه   و ايجاد تسهيلات خواشتغالي در پايان اعضاي بسيج خواهران حاضر در جلسه به بيان ديدگاه ها و نظرات خود پرداختند.  

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم به مناسبت روز بسيج زنان و گراميداشت مقام شهداي زن در محل فرمانداري شهرستان خاتم نشست صميمانه اي بين فرماندارخاتم و اعضاي بسيج خواهران انجام شد.

"محمدعلي شاه حسيني"فرماندار خاتم پس از تقدير و تشكر از فعاليت هاي فرماندهان ومربيان پايگاه هاي بسيج و تبريك روز بسيج جامعه زنان ، به بيان سه نكته مهم پرداخت .

وي افزود:  به بركت نظام مقدس جمهوري اسلامي نقش و منزلت زن جايگاه جديدي پيدا كرده و نقش ابزاري زن به نقش فعال و سازنده و محور واساس خانواده تبديل شده است ، با توجه به موقعيت فعلي نظام اسلامي و شرايط كنوني ونقش زنان به عنوان مادر ، بصيرتي ميطلبد كه به نابودي نقشه دشمنان اسلام منجر شود ،  انقلاب ما انقلاب ارزش ها و ايدئولوژي ها بود و بايد در مقابل تهاجم فرهنگي وتهاجم اقتصادي دشمن ايستاد.

 در ادامه" سرهنگ عطايي" ضمن تقدير و تشكر از فرماندار شهرستان ، به تبريك روز بسيج جامعه زنان و گراميداشت ياد شهداي زن پرداخته و به حضور زنان در  عرصه هاي مختلف اشاره كرد و مهمترين فعاليت هاي بسيج خواهران را اينچنين برشمرد :اجراي طرح رحمت ويژه بانوان ، برگزاري جشن ميلاد كوثر ، برگزاري كارگاه آموزشي حجاب و عفاف ،ارتقا عضويت فعاليت بانوان ، بر گزاري جشن اعياد شعبانيه و ايام سوگواري فاطمه الزهرا (س) ،اعزام كاروان به اماكن مقدسه  و ايجاد تسهيلات خواشتغالي

در پايان اعضاي بسيج خواهران حاضر در جلسه به بيان ديدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

 

آدرس کوتاه :