معادن ثروت هاي ملي ما هستند هم به توليد برسند و هم منجر به توسعه منطقه شوند

معادن ثروت هاي ملي ما هستند هم به توليد برسند و هم منجر به توسعه منطقه شوند


فرماندارخاتم :

فرماندار خاتم در بازديد از معدن سنگ آهن مروست اعلام داشت : معادن جزء ثروتهاي ملي ما هستند زماني كه به بهره برداري مي رسند در كنار اينكه به توليد رسيده منجر به توسعه منطقه هم بشود .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم  " محمد علي شاه حسيني "  در جمع مسئولين معدن سنگ آهن مروست تاكيد نمودند با توجه به سابقه كار اقتصادي گروه شما آمادگي داريم همكاري متقابل داشته باشيم همزماني كه سرمايه شما منجر به توسعه منطقه مي شود جاذبه هاي سرمايه گذاري را در شهرستان خاتم چندين برابر  كنيم .

شاه حسيني همچنين به فراهم سازي امكانات و زير ساختهادر چارچوب قانون اشاره و تاكيد نمود انتظار ما اين است كه كار شما توسعه معدن در مرحله اول مراحل كنسانتره و گندله آغاز ، و آمادگي خود را نسبت به هرگونه همكاري و پيگيري در بحث تسهيلات و مجوزات اعلام داشت .

فرماندار خاتم در ادامه نيز كم لطفي هايي كه در ارتباط با اشتغال نيروهاي بومي در طول سالهاي گذشته انجام پذيرفته است اظهار داشت در بحث اشتغال ما آمادگي پرداخت تسهيلات ارزي –ريالي با نرخ كم جهت رونق بخش اشتغال را داريم .

ايشان در پايان راه اندازي سريع كارخانه گندله سازي معدن سنگ آهن مروست را خواستار شدند.

حجت الاسلام حسيني امام جمعه شهر مروست نيز در اين ديدار اظهار داشتند معادن در دين مقدس اسلام با نام انفال ياد شده است كه خداوند متعال يك سوره از قرآن كريم را به اين نام نازل كرده است .