شناسه : 3225700
فرماندار خاتم به همراه بخشدار مرکزی و امام جمعه هرات، از دانشگاه آزاد اسلامي خاتم بازديد کردند و با مسئولين اين دانشگاه به گفتگو نشستند.

مسئولین خاتم از دانشگاه آزاد اسلامی خاتم بازدید کردند


  به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "مهندس زاده رحمانی فرماندار شهرستان خاتم " به همراه جواد میربهبودی بخشدار مرکزی خاتم و حجت الاسلام والمسلمین رضایی امام جمعه هرات، از دانشگاه آزاد اسلامی خاتم بازدید کردند و با مسئولین این دانشگاه به گفتگو نشستند . در این بازدید فرماندار خاتم و همراهان وی با نشستی که با کرامت تیموری زاده ریاست دانشگاه آزاد داشتند،اشاره ای به بحث همکاری با دانشگاه در زمینه ساخت سایت اداری، آموزشی و توسعه رشته های دانشگاه کردند و به ارائه راهکار در زمینه ی حل مسائل و مشکلات دانشگاه پرداختند . کرامت تیموری زاده رئیس این دانشگاه نیز در این نشست گزارشی از عملکرد این دانشگاه و افزایش تعداد رشته ها و دانشجویان و تلاش های انجام شده در سال های اخیرارائه کرد . در این بازدید مسئولین از قسمت های مختلف دانشگاه بازدید کردند و از کارکنان دانشگاه نیز تقدیر و تشکر کردند

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "مهندس زاده رحمانی فرماندار شهرستان خاتم " به همراه جواد میربهبودی بخشدار مرکزی خاتم و حجت الاسلام والمسلمین رضایی امام جمعه هرات، از دانشگاه آزاد اسلامی خاتم بازدید کردند و با مسئولین این دانشگاه به گفتگو نشستند.

در این بازدید فرماندار خاتم و همراهان وی با نشستی که با کرامت تیموری زاده ریاست دانشگاه آزاد داشتند،اشاره ای به بحث همکاری با دانشگاه در زمینه ساخت سایت اداری، آموزشی و توسعه رشته های دانشگاه کردند و به ارائه راهکار در زمینه ی حل مسائل و مشکلات دانشگاه پرداختند.

کرامت تیموری زاده رئیس این دانشگاه نیز در این نشست گزارشی از عملکرد این دانشگاه و افزایش تعداد رشته ها و دانشجویان و تلاش های انجام شده در سال های اخیرارائه کرد.

در این بازدید مسئولین از قسمت های مختلف دانشگاه بازدید کردند و از کارکنان دانشگاه نیز تقدیر و تشکر کردند


آدرس کوتاه :