شناسه : 1470370
همزمان با هفته اطلاع رسانی بیماری ایدز :

مسابقه اینترنتی ایدز در شهرستان خاتم برگزار می شود


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم مرکز بهداشت شهرستان خاتم به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی ایدز و هفته اطلاع رسانی بیماری ایدز اقدام به برگزاری مسابقه اینترنتی ایدز در شهرستان خاتم نموده است. لازم به ذکر است: علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت www.ssu.ac.ir [2] می توانند در قسمت مسابقه ایدز ، مطالب مربوطه را مطالعه نمایند و سپس به سوالات مطرح شده پاسخ دهند و پاسخنامه را با ذکر کامل مشخصات به یکی از مراکز بهداشتی درمانی شهرستان و یا به آدرس اینترنتی j.setoudeh@ac.ir [3]   ارسال نمایند. گفتنی است: به تعدادی از برندگان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد و اسامی برندگان در تاریخ ۹۲/۱۰/۵ در سایت www.ssu.ac.ir [2] اعلام می شود.  
همزمان با هفته اطلاع رسانی بیماری ایدز :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم مرکز بهداشت شهرستان خاتم به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی ایدز و هفته اطلاع رسانی بیماری ایدز اقدام به برگزاری مسابقه اینترنتی ایدز در شهرستان خاتم نموده است.

لازم به ذکر است: علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت www.ssu.ac.ir [2] می توانند در قسمت مسابقه ایدز ، مطالب مربوطه را مطالعه نمایند و سپس به سوالات مطرح شده پاسخ دهند و پاسخنامه را با ذکر کامل مشخصات به یکی از مراکز بهداشتی درمانی شهرستان و یا به آدرس اینترنتی j.setoudeh@ac.ir [3]  ارسال نمایند.

گفتنی است: به تعدادی از برندگان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد و اسامی برندگان در تاریخ ۹۲/۱۰/۵ در سایت www.ssu.ac.ir [2] اعلام می شود.

 

آدرس کوتاه :