مردم ولينعمتان ما هستند و بايد با احترام و تواضع به امور آنها رسيدگي شود

مردم ولينعمتان ما هستند و بايد با احترام و تواضع به امور آنها رسيدگي شود


فرماندار خاتم در آخرين جلسه شوراي اداري اين شهرستان در سال 1389 :

 

وي خشكسالي را بزرگترين مشكل مردم در سال جاري دانسته و تصريح كرد در سال 1389 بزرگترين مشكلي كه مردم با آن دست و پنجه نرم كردند خشكسالي بود كه در همين جا از ادارات عضو ستاد خشكسالي و بانكها كه در اين زمينه نهايت همكاري را با مردم كردند تقدير و تشكر مي گردد .

امامي به  سفر سوم رياست جمهوري اشاره و افزود سفر سوم رياست جمهوري به استان و سفر وزير وقت راه و ترابري به شهرستان خاتم بركات زيادي را براي اين شهرستان داشت از جمله تصويب احداث بيمارستان 38 تخته خوابه ، احداث دو مجتمع فرهنگي هنري در شهرهاي هرات و مروست ، مطالعه احداث راه آهن سيرجان – هرات – ارسنجان ، كلنگ زني احداث مجتمع پتروشيمي و كلنگ زني احداث باند دوم جاده هرابرجان – هرات – رودخانه شور  و .... كه انشا ا... با اجراي اين پرو ژه ها شاهد تحولي بزرگ در اين منطقه خواهيم بود .

فرماندار خاتم مهمترين برنامه دولت در سال جاري را اجراي قانون هدفمند سازي يارانه دانسته و تصريح كرد عليرغم هجمه هاي دشمنان نظام در خصوص اجراي اين قانون خوشبختانه با همكاري مردم ولايتمدار كشورمان اين قانون به خوبي اجرا و درحال اجرا مي باشد كه جا دارد از همه مردم كشور و مردم زحمت كش شهرستانمان تقدير و تشكر نمائيم .

امامي بزرگترين مشكل ادارات شهرستان را عدم اطلاع رساني اقدامات انجام شده دانسته و از آنها خواست در سال آينده اطلاع رساني از عملكرد خود را در اولويت كاري گذاشته و هر سه ماه يكبار عملكرد خود را در رسانه هاي مختلف ارائه نمايند .

ايشان با اشاره به تعطيلات ايام نوروز افزود كليه دستگاهها بايد تمهيدات لازم در خصوص پذيرائي خوب و شايسته از ميهمانان نوروزي را بكار بسته و از اين پتانسيل در معرفي جاذبه ها و استعدادهاي طبيعي ، زيست محيطي و تاريخي شهرستان استفاده نمايند .

فرماندار خاتم در پايان مهمترين برنامه هاي سال آينده را به شرح ذيل عنوان نمودند :

توجه به منويات مقام معظم رهبري ( مدظله العالي ) و سرلوحه قرار دادن اين فرامين .

اجراي سياستهاي دولت خدمتگذار .

 توصيه به رعايت فرهنگ عفاف  و حجاب در ادارات ، دانشگاهها و ....

برنامه ريزي در خصوص افزايش نشاط اجتماعي

رعايت نظم اداري و تكريم ارباب رجوع توسط ادارات

پي گيري و جذب اعتبارات سفرهاي دوم و سوم رياست جمهوري و استاندار محترم به شهرستان .

كمك به اجراي دقيق قانون هدفمند سازي يارانه ها .

حجت الاسلام فاطمي بصير امام جمعه شهر هرات از فرماندار شهرستان به خاطر اقدامات بسيار خوبي كه در سال جاري در اين منطقه محروم انجام داده اند و همچنين از همكاري ادارات شهرستان با ايشان تقدير و تشكر نمودند .

در حاشيه :

ارائه عملكرد يكساله فرمانداري در بخشهاي مختلف به صورت پاور پوينت .

ارائه بيانات حجت الاسلام سبحانيان نماينده ولي فقيه در سپاه استان .

اهداء بسته اي فرهنگي به كليه اعضاي شوراي اداري .