مردم در انتخابات شوراها کسی را انتخاب کنند که کاردان و متدین باشد

مردم در انتخابات شوراها کسی را انتخاب کنند که کاردان و متدین باشد


امام جمعه شهر هرات؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم حجت الاسلام محمد رضایی امام جمعه هرات ضمن تسلیت پیشاپیش رحلت امام خمینی(ره) بااشاره به ۱۴ خرداد سالروز انتصاب حضرت آیت الله خامنه ای از سوی مجلس خبرگان به عنوان امام و پیشوای جمهوری اسلامی ایران گفت:امام خامنه ای با اکثریت آراء به عنوان رهبر مردم برگزیده شد و به حق این انتصاب امری شایسته و همان چیزی است که مورد رضایت خدا،پیامبر و ائمه(ع) و امام راحل(ره) است.

حجت الاسلام رضایی باتاکید بر اینکه شهادت می دهم اصلح تر از مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای برای ضمام داری امت اسلام وجود ندارد و همه صاحب نظران مسلمان وغیر مسلمان به این امر اعتراف کرده اند اظهار داشت: با وجود هجمه های رسانه ها و سایت های دشمن علیه جمهوری اسلامی و رجال مملکت دشمن تا به حال نتوانسته نقطه ضعفی یا کلمه ای راجع به مقام معظم رهبری و خانواده ایشان بگوید که مبنی بر تخلفی از سوی ایشان باشد.

وی بابیان اینکه یک رای مردم در انتخابات سرنوشت ساز است و همگی برای حمایت از کشور امام زمان(عج) رای می دهیم گفت:مردم باید در انتخابات ۲۴ خرداد ماه شرکت کنند و به امید خدا حماسه سیاسی رقم بزنند.

حجت الاسلام رضایی همچنین بر انتخاب فرد اصلح از بین صالحین تایید صلاحیت شده هم در انتخابات ریاست جمهوری و هم در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد.

وی همچنین بابیان اینکه در بعضی از نقاط شهرستان شنیده می شود که افراد به مسائل قومی و طایفه ای حساس هستند گفت:این چیزها معیار نیست و مردم در انتخابات شوراها باید کسی را انتخاب کنند که کاردان و متدین باشد و بتواند برای رفع مشکلات شهری وقت بگذارد و به شهر رونق ببخشد.