شناسه : 341062

مراسم يادمان شهداي روستاي فتح آباد خاتم با حضور فرماندار ، امام جمعه و فرمانده ناحيه بسيج سپاه خاتم و ديگر مسئولان شهرستان برگزار شد .


سيد ناصر امامي فرماندار خاتم در حاشیه این مراسم گفت : شهداء با فداكاري و از جان گذشتگي خود اسلام و نظام جمهوري اسلامي را احيا كردند و سد محكمي در برابر دشمنان شدند .

وي ادامه داد : فداكاري شهدا و ايثارگران باعث شد تا ما امروز شاهد رشد و پيشرفت كشور در عرصه‌هاي مختلف باشيم .

فرماندار خاتم تصريح كرد: امروز قدرت‌هاي بزرگ جهان از نام ايران واهمه دارند و اين به خاطر فداكاري و ايستادگي شهدا در برابر زورگويي‌هاي دشمنان در دوران هشت سال جنگ تحميلي است .

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه خاتم هم در اين مراسم  تصریح کرد : تهاجم دشمن  امروز با روش‌های متفاوتی در قالب جنگ نرم ادامه دارد ، دفاع مقدس در حقیقت یک جنگ نابرابر بین نظام توحیدی اسلام و همه نظام‌های مادی جهان بود.

سرهنگ محمدرضا عطايي تاکید کرد : جنگ تحمیلی دقیقا برای از بین بردن ارزش‌های اعتقادی و ایمانی بر ما تحمیل شد و ما برای ایجاد صلح ، امنیت و اجرای عدالت جهانی مجهز به سلاح ایمان، اخلاق و باورهای اعتقادی هستیم .

همچنین صبحگاه مشترك نيروهاي نظامي و انتظامي شهرستان خاتم صبح امروز به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس در اين شهرستان برپا شد . فرماندهان نظامي و انتظامي شهرستان خاتم در اين مراسم پس از اداي احترام به شهدا از نيروهاي مستقر در ميدان سان ديدند و در جايگاه مستقر شدند .

مدير كل فني و حرفه اي استان يزد در اين مراسم در سخناني نيت خالص و عملي خالص و براي رضاي خدا را از نشانه‌های تقدس دفاع مقدس دانست . احمد اكبرنژاد تصريح كرد: پيشرفت و سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي مرهون خون شهداء است .

وي گفت : اگر امروز رئيس جمهور ما در سازمان ملل و نيويورك با قلبي مطمئن از ارزش‌هاي انقلاب اسلامي  و خون شهداء حرف مي‌زند به بركت ايثارگري‌هاي ملت در دفاع مقدس است.

 

آدرس کوتاه :