مراسم تودیع “محمد علی شاه حسینی” و معارفه “غلامرضا عطائی” بعنوان سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

مراسم تودیع “محمد علی شاه حسینی” و معارفه “غلامرضا عطائی” بعنوان سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .


مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان خاتم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم  این مراسم که با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری و مدیران دستگاههای اجرایی  برگزار شد "حجت الاسلام رضایی" امام جمعه شهر هرات  در این مراسم طی سخنانی از زحمات محمدعلی شاه حسینی  در دوره مسئولیتشان تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه "حجت الاسلام حسینی  امام جمعه مروست نیز  طی سخنانی به بیان خصوصیات مسئولان در نظام اسلامی از منظر قرآن کریم و کلام امیرمومنان علی (ع) پرداختند و همه را به رعایت این امانت الهی دعوت کردند .

وی  نیز از زحمات محمدعلی شاه حسینی در دوران مسئولیتشان تشکر کرد و بیان داشت : جناب آقای محمد علی شاه حسینی در دوره مسئولیت  خود به اندازه توان و وسع خویش سعی و تلاش کردند .

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری  نیز  دیگر سخنران این مراسم بود . مهدی تقوائی ضمن تشریح روند برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای اسلامی شهروروستا رهنمودهای  مقام معظم رهبری و حضور یکپارچه آحاد مردم در این انتخابات را برگ زرین دیگری در کارنامه نظام جمهوری اسلامی برشمرد و ضمن تقدیر از زحمات  محمد علی شاه حسینی وی را جزو معدود فرمانداران توانمند استان دانست.

وی همچنین با برشمردن خصوصیات و تجربیات غلامرضا عطائی بعنوان سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم  برای وی آرزوی توفیق روز افزون کرد.

در این مراسم "محمد علی شاه حسینی"  فرماندار سابق شهرستان طی سخنانی بیان داشت :در این مدت  که سرنوشتم، خدمت به مردم خاتم  شد یقین داشتم که مردم خاتم ، مردمی ولایتمدار، خالص و مذهبی هستند و تمام تلاشم را برای خدمت به این مردم  و جلب رضایت آنها کردم.

شاه حسینی  در پایان با بیان اینکه مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی و فرهنگ دینی یک امانت است و انسان نباید به آن دل ببندد، خاطرنشان کرد: امیدوارم توانسته باشم در طی دوران خدمتم آنچه وظیفه من بوده است به درستی انجام دهم.

گفتنی است: غلامرضا عطائی قبلا معاونت فرمانداری شهرستان خاتم بوده اند که با حفظ سمت بعنوان سرپرست فرمانداری معرفی شدند.