شناسه : 348322
مراسم تحلیف چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر هرات برگزار شد

مراسم تحلیف چهارمین دوره شوراها ی اسلامی شهر هرات با حضور امام جمعه هرات ،سرپرست فرمانداری خاتم ،بخشدار و اعضا شورای سابق و جدید شهر هرات برگزار شد


مراسم تحلیف و سوگند نامه چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر هرات و انتخاب هیئت رئیسه شوراها ، با حضور امام جمعه شهر هرات ، سرپرست فرمانداری خاتم ، بخشدار مرکزی ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم ، مسئولین ادارات و اعضا شوراهای سابق و جدید شهر هرات در محل فرمانداری خاتم برگزار شد.
مراسم تحلیف چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر هرات برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم “غلامرضا عطائی” سرپرست فرمانداری خاتم ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهید رجائی و باهنر و خیر مقدم و تقدیر و تشکر از امام جمعه هرات و مسئولین و اعضای شورای سابق و جدید گفت: از اعضای شورای سابق به خاطر زحماتی که برای  آبادانی شهر و دیارمان کشیدند نهایت تقدیر و تشکر را داریم و امیدواریم که این عزیزان در آینده انشاالله درهر پست و مقامی هستند موفق موید باشند و برای آنها از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم.

وی در ادامه ضمن آرزوی موفقیت برای  شوراهای جدید افزود: انشاالله با همکاری و همدلی که بین اعضای شوراها وجود دارد بتوانیم گامی بلند در جهت پیشرفت و آبادانی شهرستان برداریم.

عطائی آمادگی فرمانداری را با شوراها جهت همکاری برای  پیشرفت شهر اعلام  کرد و از شوراها خواست جهت پیشرفت و  آبادانی شهر از هیچ خدمتی دریغ نفرمایند.

در ادامه حجت الاسلام "محمد رضایی ا"مام جمعه شهر هرات ضمن تسلیت شهادت امام صادق (ع) و تبریک برای اعضای شورای جدید و تقدیر و تشکر از اعضای شورای سابق گفت: از عزیرانی که برای خدمت به مردم مجددا وارد صحنه شدند و مردم نیز بخاطر رضایتی که از این عزیزان داشتند دوباره به آنها رای دادند آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم شاهد تحولات جدیدی در شهرستان از این عزیزان باشیم.  

در ادامه محمد ملکی رئیس شورای شهر سابق ضمن تقدیر وتشکر از شوراهای قبل ، شهردار  و کلیه عوامل شهرداری ، بخشی از کارهای انجام شده را در دوره سوم مطرح کرد و گفت: نهایت تقدیر و تشکر را از مردم هرات داریم که طی این چند سال نهایت همکاری را با ما داشتند و همیشه ما را حمایت کردند 

در پایان نیز مراسم تحلیف و قرائت سوگند نامه انجام شد و بعد از مراسم تحلیف به شوراهای سابق لوح تقدیری اهدا شد.

 

آدرس کوتاه :