شناسه : 348622
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شد

مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علیمه کوثر خواهران شهرستان خاتم


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم “ زهراسلیمان زاده ” مسئول حوزه علمیه  کوثر   خواهران  در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و خیر مقدم خدمت مسئولین و حضار و یاد و خاطره شهیدان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس  گفت: حضور مادران شهید و خانواده های شهدا مثل خورشیدی است که به آن عادت کرده ایم  و آرامش امروز ما از همان کانون خورشید مادارن شهید و ایثار گر است . وی اشاره ای به سال تاسیس حوزه علیمه خواهران و تعداد دانش پژوهان  این حوزه کرد و افزود : یکی از ویژگی های خاصی که حوزه های علیمه دارد خودسازی و معنویت است . در این مراسم "حجت الاسلام غلامرضا محمودی" امام جمعه موقت هرات  ضمن تقدیر و تشکر از تشریف فرمایی حاضرین و مسئولین اجرایی شهرستان و مسئول حوزه اشاره ای به جنگ  هشت سال دفاع مقدس کرد و گفت : در طول دویست ساله اخیر بخش های از ایران جدا شد و تنها در موقعیت کنونی و انقلاب اسلامی حتی یه وجب از خاک خود رااز دست نداده است و توانست در حین استقلال خود این جنگ تحمیلی را پشت سر بگذارد . حجت الاسلام محمودی بحث اهمیت حوزه علمیه  کوثر خواهران   خاتم را در عصر امروز را مطرح کرد و گفت : حوزه علمیه  کوثر خواهران  بزرگترین زیر ساخت فرهنگی شهرستان است و افزود حوزه علمیه خواهران شهرستان نه تنها برای شهرستان بلکه برای تمام کشور مهم است .  
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم زهراسلیمان زاده مسئول حوزه علمیه  کوثر   خواهران  در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و خیر مقدم خدمت مسئولین و حضار و یاد و خاطره شهیدان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس  گفت: حضور مادران شهید و خانواده های شهدا مثل خورشیدی است که به آن عادت کرده ایم  و آرامش امروز ما از همان کانون خورشید مادارن شهید و ایثار گر است .

وی اشاره ای به سال تاسیس حوزه علیمه خواهران و تعداد دانش پژوهان  این حوزه کرد و افزود : یکی از ویژگی های خاصی که حوزه های علیمه دارد خودسازی و معنویت است .

در این مراسم "حجت الاسلام غلامرضا محمودی" امام جمعه موقت هرات  ضمن تقدیر و تشکر از تشریف فرمایی حاضرین و مسئولین اجرایی شهرستان و مسئول حوزه اشاره ای به جنگ  هشت سال دفاع مقدس کرد و گفت : در طول دویست ساله اخیر بخش های از ایران جدا شد و تنها در موقعیت کنونی و انقلاب اسلامی حتی یه وجب از خاک خود رااز دست نداده است و توانست در حین استقلال خود این جنگ تحمیلی را پشت سر بگذارد .

حجت الاسلام محمودی بحث اهمیت حوزه علمیه  کوثر خواهران   خاتم را در عصر امروز را مطرح کرد و گفت : حوزه علمیه  کوثر خواهران  بزرگترین زیر ساخت فرهنگی شهرستان است و افزود حوزه علمیه خواهران شهرستان نه تنها برای شهرستان بلکه برای تمام کشور مهم است .

 

آدرس کوتاه :