مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علیمه کوثر خواهران شهرستان خاتم

مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علیمه کوثر خواهران شهرستان خاتم


همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم زهراسلیمان زاده مسئول حوزه علمیه  کوثر   خواهران  در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و خیر مقدم خدمت مسئولین و حضار و یاد و خاطره شهیدان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس  گفت: حضور مادران شهید و خانواده های شهدا مثل خورشیدی است که به آن عادت کرده ایم  و آرامش امروز ما از همان کانون خورشید مادارن شهید و ایثار گر است .

وی اشاره ای به سال تاسیس حوزه علیمه خواهران و تعداد دانش پژوهان  این حوزه کرد و افزود : یکی از ویژگی های خاصی که حوزه های علیمه دارد خودسازی و معنویت است .

در این مراسم "حجت الاسلام غلامرضا محمودی" امام جمعه موقت هرات  ضمن تقدیر و تشکر از تشریف فرمایی حاضرین و مسئولین اجرایی شهرستان و مسئول حوزه اشاره ای به جنگ  هشت سال دفاع مقدس کرد و گفت : در طول دویست ساله اخیر بخش های از ایران جدا شد و تنها در موقعیت کنونی و انقلاب اسلامی حتی یه وجب از خاک خود رااز دست نداده است و توانست در حین استقلال خود این جنگ تحمیلی را پشت سر بگذارد .

حجت الاسلام محمودی بحث اهمیت حوزه علمیه  کوثر خواهران   خاتم را در عصر امروز را مطرح کرد و گفت : حوزه علمیه  کوثر خواهران  بزرگترین زیر ساخت فرهنگی شهرستان است و افزود حوزه علمیه خواهران شهرستان نه تنها برای شهرستان بلکه برای تمام کشور مهم است .