غلامحسين دشتي در مراسم توديع و معارفه فرماندار خاتم با اشاره به قابليت‌ها و ظرفيت‌هاي شهرستان خاتم اظهار داشت : وجود شاخصه‌هاي فرهنگي و معنوي در اين شهرستان رسالت بزرگي را بر دوش مسئولان خاتم قرار مي دهد .

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به پتانسيل هاي شهرستان خاتم گفت : فراهم بودن زيرساخت ها در بخش كشاورزي و دامپروري و از همه مهمتر وجود نيروي متعهد ، متخصص و ولايت مدار از مزيت هاي شهرستان خاتم است كه بايد از اين امكانات در جهت رشد و تعالي هرچه بيشتر اين شهرستان بهره مند شد.

وي دربخش ديگري ازسخنان خود با اشاره به حاكميت ولايت در جامعه، تصريح كرد: در سايه اين فرهنگ است كه كشور به قله‌هاي عزت خواهد رسيد.

معاون سياسي و امنيتي استانداري يزد افزود: بايد با تكيه بر فرهنگ ولايت و الهام از مقام معظم رهبري، از تمام ظرفيت‌هاي داخلي و خارجي براي ساختن كشور استفاده كرد.

دشتي خاطرنشان كرد: مردم نسبت به حساسيت انتخابات امسال و تهديدات خارجي كشور كه هرچند بي اثر اما در حال شكل گيري است، آگاه شوند.

در ادامه امامي ميبدي فرماندار سابق خاتم نيز طي گزارشي به تشريح عملكرد خود در سمت فرمانداري خاتم پرداخت.

در اين مراسم معاون سياسي و امنيتي با تقدير از زحمات سيد ناصر امامي فرماندار سابق و غلامرضا عطايي سرپرست فرمانداري خاتم ، محمد علي شاه ‌حسيني را به عنوان فرماندار جديد اين شهرستان معرفي كرد.

گفتني است، در اين مراسم مهدي تقوايي مدير كل سياسي انتخابات ، امام جمعه و جمعي از مديران اجرايي شهرستان خاتم  نيز حضور داشتند.