شناسه : 338462
امام جمعه هرات:

قوه قضائیه تسلیم غرض ورزی ها ، جوسازیها و شایعه پراكنی ها نشود


امام جمعه هرات با گرامیداشت هفته قوه قضائیه و یاد و خاطره شهید بهشتی گفت: این دستگاه مهم و حساس كشور نباید تسلیم غرض ورزی ها، جوسازی ها و شایعه پراكنی ها شود. به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم، " مصطفی فاطمی بصیر " در خطبه های نماز جمعه شهر هرات با اشاره به جایگاه حساس دستگاه قضایی ، تصریح كرد : این دستگاه بایستی با قاطعیت و با قدرت در برابر متعدیان به حقوق مردم ایستادگی نموده و با آنان برخورد كند. وی همچنین با اشاره به آغاز بكار نمایندگان مجلس نهم خاطرنشان كرد: نمایندگان مردم بایستی با حفظ استقلال و رعایت منافع ملی نظام و سلامت سیاسی ،اخلاقی ومالی و احساس تكلیف در جهت قانونگذاری و رفع مشكلات كشور تلاش نمایند . گرامیداشت بعثت پیامبر اكرم (ص) ،شهادت امام موسی كاظم (ع) ، گرامیداشت شهدای انقلاب ازجمله بخارائی ، صفارهرندی و نیك نژاد از دیگر موضوعاتی بود كه خطیب نماز جمعه هرات به آنان اشاره كرد .
امام جمعه هرات:

امام جمعه هرات با گرامیداشت هفته قوه قضائیه و یاد و خاطره شهید بهشتی گفت: این دستگاه مهم و حساس كشور نباید تسلیم غرض ورزی ها، جوسازی ها و شایعه پراكنی ها شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم، " مصطفی فاطمی بصیر " در خطبه های نماز جمعه شهر هرات با اشاره به جایگاه حساس دستگاه قضایی ، تصریح كرد : این دستگاه بایستی با قاطعیت و با قدرت در برابر متعدیان به حقوق مردم ایستادگی نموده و با آنان برخورد كند.

وی همچنین با اشاره به آغاز بكار نمایندگان مجلس نهم خاطرنشان كرد: نمایندگان مردم بایستی با حفظ استقلال و رعایت منافع ملی نظام و سلامت سیاسی ،اخلاقی ومالی و احساس تكلیف در جهت قانونگذاری و رفع مشكلات كشور تلاش نمایند .

گرامیداشت بعثت پیامبر اكرم (ص) ،شهادت امام موسی كاظم (ع) ، گرامیداشت شهدای انقلاب ازجمله بخارائی ، صفارهرندی و نیك نژاد از دیگر موضوعاتی بود كه خطیب نماز جمعه هرات به آنان اشاره كرد .

آدرس کوتاه :